Asım evlendi: O Hayat Benim 26 Mart son bölümde Hülya'nın mutlu günü

Asım evlendi: O Hayat Benim 26 Mart son bölümde Hülya'nın mutlu günü

O Hayat Benim yeni bölüm fragmanı dün akşam ekrana gelen bölümde Hülya ile Asım'ın evlenmesinin ardından merakla beklenmeye başlandı. Pazar günleri ekrana gelen dizide Sultan, Efsun ile Orkun'un peşine düşerken arkasından aldığı darbe ile yaralandı. Öte yandan Arda ve Efsun ilişkisinde sona doğru yaklaşılırken Orkun'un Efsun'a yaptığı yeni mağaza sürprizi kendisini oldukça mutlu etti. O Hayat Benim'in 127'nci bölümünün tanıtım videosunun önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor.

O Hayat Benim 26 Mart'ta Efsun'un başına gelen önemli gelişmelerin ardından Sultan ikiliye karşı yeni bir plan hazırladı. Zeynep'in Arda ile yakınlaşmasına karşılık oldukça öfkelenen Efsun, intikam almaya çalışırken Hülya ile Asım'ın evlenmesi yeni olayların yolunu açtı. Evlilikte öncü olan Arda, Kenan Erksan'ın hedefine girerken O Hayat Benim'in 126'ncı bölümünde kendisine karşı saldırı düzenlendi. Sevilen dizide yaşanacak diğer gelişmeler ise önümüzdeki bölümün tanıtım videosunda ortaya çıkacak.


Gittiği evde Efsun'un fotoğraflarını görmesinin ardından cinnet geçiren Sultan evdeki eşyaları kırıp dökmeye başlarken arkasından aldığı darbenin ardından yaralandı. Zeynep'ten intikam almak isteyen Efsun ise onun evine giderek kendisine saldırdı. Arda ile de yüzleşen Efsun "Ben seni sevmekten başka ne yaptım, isteseydin ölürdüm" dedi. O HAYAT BENİM SON BÖLÜM İZLE


SON olarak Sultan’ın desteğini de kaybeden Efsun ise evliliğini sonlandırınca Sultan’dan hiç beklemediği tepkiler aldı. Efsun’un kendisine yanaşması üzerine çantasını kapının dışına atarak “Bundan sonra seninle işim yok” diyen Sultan, ona güvenmediğinin altını çizecek. Efsun’un Orkun için evliliğini bozduğunu düşünen Sultan, “Yazıklar olsun sana, o iğrenç herif için evliliğini yıktın” diyecek. Orkun’un Efsun’a bir şeyler imzalattığını söyleyen Sultan, atölyenin önünde bekleyen kişilerin olduğunu dile getirecek. 


O HAYAT BENİM 125’İNCİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


Atölyenin kapısına dayanan alacaklılar Sultan’ı çileden çıkarırken Orkun’un sürekli işlerine burnunu sokması ortalığın daha da karışmasına neden olacak. Hastaneye Bahar’ın yanına giden Ateş, “Hadi uyan artık” diyerek sevdiği kadının iyileşmesi için dua edecek. Efsun’un Orkun’un arabasına bindiğinin söylenmesi üzerine sinir krizi geçiren kocası ise hem evliliklerini noktalayacak hem de “Bana bir daha kimse Efsun demesin” diyerek onu tamamen sildiğini ifade edecek. Hem kocasından hem de Sultan’dan olan Efsun ise Orkun olayı sonrasında tamamen ortada kalacak.


Hapisten kurtulduktan sonra eski günlerine dönmek için mücadele veren Efsun’un hırslanması daha da yalnızlaşmasına neden oldu. Öte yandan cezaevinde koğuşa giren Hülya “Ben burada ne yapacağım, bunlar beni öldürür” diyerek oradan kurtulmanın yollarını arayacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS