Aşk ve Mavi 24. bölüm fragmanında Mavi'nin kararı merak konusu

Aşk ve Mavi 24. bölüm fragmanında Mavi'nin kararı merak konusu

Aşk ve Mavi 24. bölüm fragmanı yeni bölümden ipuçları verdi. Bu akşam ekrana gelecek dizinin yeni bölümünde Mavi'nin iyileşmesinin ardından konakta kalıp kalmayacağı merak ediliyor. Diğer yandan İsmet ve Pembe'nin habersizce yaptıkları hamle sonrası konakta tansiyon yükseliyor ve ikili konaktan kovuluyor! ATV ekranlarının sevilen dizisi hakkında ilk ipuçları için Aşk ve Mavi 24. bölüm fragmanı haberimizde.

Başrollerini Emrah ve Burcu Kıratlı'nın paylaştığı Aşk ve Mavi 24. bölüm fragmanı ile yeni bölüm hakkında ilk ipuçlarını izleyicilerine verdi. Son bölümden bu yana akıllarına takılan sorulara yanıt arayan dizinin takipçileri yeni bölüm fragmanı ile iyice heyecanlandı. Önceki bölümde hafızasını kaybeden Mavi'nin iyileşmesinin ardından bu bölümde konakta kalıp kalmama konusunda nasıl bir karar alacağı merak ediliyor. Diğer yandan başını sürekli belaya sokma potansiyeliyle tanıdığımız İsmet, bu bölümde Pembe'yle gizlice evleniyor ancak bu karar konağı karıştırıyor! Aşk ve Mavi yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de ATV'de ekrana gelecek. İşte Aşk ve Mavi 24. bölüm fragmanı ve detaylar...


İsmet ve Pembe'nin hamlesi konağı karıştırıyor!


Gönlünü Pembe'ye kaptıran ancak aradaki engellerden dolayı şu ana kadar hamle yapamayan İsmet, bu kez gözünü karartıyor ve Pembe ile herkesten gizli evleniyor. Bu cesur davranış onlara pahalıya mal oluyor. Refika'nın daha önce defalarca müsade etmediğini söylediği evlilik nedeniyle hem İsmet hem de Pembe konaktan kovuluyor. Öte yandan hafızasını kaybeden Mavi, iyileşiyor. Artık geçmişte yaşananları hatırlamaktadır. Ali, Mavi'nin iyileşmesine sevinmektedir ancak bir yandan da konakta kalıp kalmayacağı sorusu vardır... Tüm konak Mavi'nin nasıl bir karar vereceğini merak ediyor. Mavi 'ye Ali'nin yaptığı jestler Safiye'yi kıskançlık krizlerine sokuyor ve kocası Cemal'den aynı ilgiyi beklemeye başlıyor.


Aşk ve Mavi 24. Bölüm FragmanıGeçen bölümde neler olmuştu?


Sevilen dizinin geçen bölümünde Mavi hafızasını yitirdi ve geçmişe dair hiç bir şeyi hatırlayamadı. Bu durum Ali ile arasının düzelmesine neden olsa da, Ali onun bu rahatsızlıktan kurtulması için çabaladı. Yine Mavi'nin hamile olduğunun duyulması Ali'yi ve konaktakileri sevince boğdu. İsmet ise Pembe'ye kavuşmak için mücadele etse de karşılaştığı engeller başını yine belaya sokmasına neden oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS