37. bölüm fragmanı Aşk ve Mavi 36. bölüm sonrasında izleyiciyle buluştu

  1. Ajanda
37. bölüm fragmanı Aşk ve Mavi 36. bölüm sonrasında izleyiciyle buluştu
37. bölüm fragmanı Aşk ve Mavi 36. bölüm sonrasında izleyiciyle buluştu

Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanıyla Hasibe'nin düğün görüntülerinin gelecek haftaya damga vuracağını gösterdi. Uçurum kenarında Ayhan’la tartışma yaşayan Ali, arbede esnasında onu ittirmeye çalışacak. Yanlışlıkla sert bir müdahalede bulunan Ali, Ayhan’ı uçurumdan aşağıya atacak ve Ayhan hayatını kaybedecek.

Aşk ve Mavi son bölümde Ali'nin istemeden karıştığı cinayet başına bela olmuş suçunu itiraf etmek isteyen Ali'ye dostları güçlükle engel olmuştu. Gelecek bölümün tanıtım videosunun yayınlanmasıyla birlikte Ali’nin katil olacağını ortaya çıktı. Tartışma esnasında Ayhan’ı istemeden uçuruma yuvalayan Ali’nin cinayeti itiraf etmek istemesi ise yeni olayların meydana gelmesine neden olacak.

SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

36. BÖLÜM ÖZETİ

Yayıncı kuruluştan dizinin 13 Ekim’deki bölümüyle ilgili yapılan duyuru ise şöyle; Ali, Ayhan'ın ölümüne neden olduğunu düşünerek polise teslim olmak isterken Cemal, bu işten sıyrılmanın yollarını düşünmektedir. Ali'yi sarhoş edip Ayhan'ın cesedini ıssız bir ormana gömer. Hasibe, kiracısı Servet'i evden çıkarmak istemektedir. Bu konuda İsmet'ten yardım ister. İsmet, Servet'in evinin altında define olduğu yalanını mahalleye yayar. Cemal, delilleri ortadan kaldırıp, bu işten sıyrıldıklarını düşünse de Ayhan'ın cesedi bulunur.

ÖNCEKİ HAFTALARDA HANGİ OLAYLAR YAŞANMIŞTI?

Geçirdiği rahatsızlığın ardından hastaneye yatan Mavi’ye kötü haber doktorlar tarafından verilecek. Bebeğini kaybettiğini öğrenen Mavi gözyaşları içerisinde kalırken Hasibe torununa olanları duyduğunda çıldıracak. Tedavi sonrası eve dönen Mavi bebek için alınan eşyaları dağıtmaya başlarken onu sakinleştirme görevi Ali’ye düşecek. Birgül ise eve gelen yabancı kadından rahatsız olurken “Neden elin kızını kocanın burnunun dibine sokuyorsun” yorumunda bulunacak.

MAVİ KARAKTERİ KİMDİR?

İlk dizi rolünü 2010 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve 2 sezon süren “Elde Var Hayat” isimli dizide Yağmur karakteri ile aldı. 2013 yılında ise Özcan Deniz'in yazıp yönettiği Su ve Ateş filminde Helin karakteri ile sinemaseverlerin karşısına çıktı. 2014 yılında vizyona giren Peri Masalı filminde Peri karakterini canlandırdı. Bu filmdeki rolü nedeniyle saçlarını kazıtması gündem oldu. Bu film projesinden sonra tekrar TV ekranlarına geri dönen Kıratlı, 10 Aralık 2014 tarihinden beri TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Diriliş: Ertuğrul dizisinde Gökçe karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Güzel oyuncu günümüzde ise son projesindeki "Mavi" karakterine hayat vermeye devam ediyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS