Bu akşam Aşk ve Mavi 66. yeni bölümde neler olacak?

Bu akşam Aşk ve Mavi 66. yeni bölümde neler olacak?

Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı Ali'nin itiraflarının bu haftaya damga vuracağını gösterdi. Hastalığı nedeniyle önemli kararlar alan Ali, kızının kendisini ilerleyen yıllarda katil olarak hatırlamaması için bu yola başvuracak. Bankadan kasa kiralayan ve bu kasaya kaydettiği CD’yi bırakan Ali, Aşk ve Mavi 66. bölümde cinayetle abisinin alakalı olduğunu itiraf edecek.

Aşk ve Mavi fragman videosu kızının kendisini katil olarak hatırlamaması içi plan yapan Ali'nin herkesi şaşırtacağını gösterdi. Öte yandan konakta kardeşler arasında yaşanan miras kavgası Mavi’nin sinirlenmesine neden olacak. İşte Aşk ve Mavi dizisi 66. bölüm fragmanı ve bu hafta dizide yaşanacaklar…

AŞK VE MAVİ FRAGMAN VİDEOSU

AŞK VE MAVİ 66. BÖLÜM ÖZETİ

Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi'nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet'in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır. Asıl katil, Ali'nin abisi Cemal'dir. Ali, Cemal'in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi'nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali'yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlar.

AŞK VE MAVİ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Elmas ve Fazıl'ın evlenecek olması konakta büyük bir deprem yaratır. Cemal ve Safiye, bu evliliği engellemek ve Elmas'ı konaktan göndermek için çare düşünmektedir. Ali, rahatsızlanıp doktora gidince beyninde bir tümör olduğunu öğrenir. Doktor, çok umutlu konuşmaz. Ali yıkılmıştır. Kızı Çiçek'in büyüdüğünde babasını bir katil olarak bilmesini istemez ve cinayeti kendisinin değil, abisi Cemal Göreçki'nin işlediğini anlatmak zorundadır.

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS