Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı (9 Kasım 2018 77. bölüm)

Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanı (9 Kasım 2018 77. bölüm)

Keremcem’in oyuncu kadrosuna katılmasıyla birlikte hareketli dakikaların yaşandığı Aşk ve Mavi dizisi yeni bölüm fragmanını yayınladı. Cemal ve çevresinde önemli gelişmelerin olacağı dizide Mavi’nin intikam isteği diziye damga vuracak. Peki, kardeşine yaptıkları yüzünden pişmanlık duyan Cemal, Aşk ve Mavi 77. bölümde neler yapacak?

Aşk ve Mavi fragman videosu Mavi’nin yanında çalışan kişiler nedeniyle problem yaşayacağını gösterdi. Öte yandan Cemal’i takip ederek bilgilere ulaşmak isteyen Galip beklenmedik adımlar atacak. İşte Aşk ve Mavi dizisi yeni bölüm tanıtımı…

AŞK VE MAVİ FRAGMAN VİDEOSU

AŞK VE MAVİ 77. BÖLÜM ÖZETİ

Cemal ve İsmet, annelerini öldüren Elmas'a öfke doludurlar. Onu adalete teslim etmek istemezler. Eve dönen Elmas'ı yakalayıp ormanlık bir alana götürürler. Cemal, Elmas'ın cezasını kendi elleriyle vermek istemektedir. Mavi, yanında çalışan kızlardan birinin eşinden şiddet gördüğünü öğrenince kızı bu beladan kurtarmak ister ancak kızın kocası Mavi'nin başına bela olur. Yaman, Mavi'ye yardım etmeye karar verir. Yüksel, bu duruma çok bozulur. Cemal'i takip eden Galip önemli bir bilginin sahibidir. Ona yolladığı bir zarf Cemal'in dünyasını başına yıkar. Cemal için kabus dolu günler başlar.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS