Aşk ve Mavi'nin yeni sezonunda Mavi bebeğini kaybediyor!

  1. Ajanda
Aşk ve Mavi'nin yeni sezonunda Mavi bebeğini kaybediyor!
Aşk ve Mavi'nin yeni sezonunda Mavi bebeğini kaybediyor!

Bu akşam 2. sezonuyla ekrana dönen Aşk ve Mavi yeni bölüm fragmanını ekrana taşırken dizinin takipçilerine kötü haber verildi. Geçtiğimiz sezonun sonlarında baba olacağını öğrendikten sonra büyük sevinç yaşayan Ali bebeğini kaybettikten sonra öfkelenen Mavi'yi teselli etmeye çalışacak. İkiliden kötü haberi aldıktan sonra tamamen yıkılan Habibe ise gözyaşları içerisinde kalacak.

Aşk ve Mavi yeni sezon içerisinde ekrana taşıyacağı bölümlerde takipçilerini şaşırtmaya devam edecek. Mavi’den ve diğerlerinden peş peşe kötü haberlerin geleceği yeni sezonun ilk bölümü 22 Eylül 2017 Cuma günü ekranlarda olacak. Ali’nin Mavi’yi sakinleştirmeye çalışacağı dakikalar dizinin takipçilerini ekrana kilitleyecek.

33. BÖLÜM ÖZETİ

Geçirdiği rahatsızlığın ardından hastaneye yatan Mavi’ye kötü haber doktorlar tarafından verilecek. Bebeğini kaybettiğini öğrenen Mavi gözyaşları içerisinde kalırken Hasibe torununa olanları duyduğunda çıldıracak. Tedavi sonrası eve dönen Mavi bebek için alınan eşyaları dağıtmaya başlarken onu sakinleştirme görevi Ali’ye düşecek. Birgül ise eve gelen yabancı kadından rahatsız olurken “Neden elin kızını kocanın burnunun dibine sokuyorsun” yorumunda bulunacak. Ard arda gelen kötü haberler karşısında üzülen Ali bir yandan güçlü kalmaya çalışırken bir yandan da Mavi’yi teselli etmeye çalışacak. Ali’nin kendisini yatıştırma çabalarına rağmen gözyaşlarına engel olamayan Mavi’nin bebeğinin ölümüne karşı vereceği diğer tepkiler ise dizinin gelecek bölümünde ortaya çıkacak.

MAVİ (BURCU KIRATLI) KİMDİR?

23 Temmuz 1989 doğumlu olan güzel oyuncu Yeditepe Üniversitesi’ndeki eğitimini tamamlamasının ardından bir süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde görev aldı. İlk kez 2010 yılında TRT1 ekranlarında yayınlanan Elde Ver Hayat projesiyle diziseverlerin karşısına çıkan Kıratlı, Su ve Ateş, Peri Masalı ve Diriliş Ertuğrul gibi farklı projelerde de yer aldı. Mavi karakteri ile ilgili yayıncı kuruluştan yapılan açıklama ise şöyle;

Güzel, hırçın ve bir o kadar da naif. Çok sevdiği abisini gencecikken kaybetmiş. Yetmezmiş gibi aile onurlarının da ayakalr altına alındığını görmek. Şimdi Mavi'nin amacı hem intikamını hem de yerlerde sürüklenen onurlarının hıncını almak. Bu yüzden abisinin katiliyle evlenecek kadar gözü kara. Ama büyük düşmanına aşık olmak Mavi'nin planlarını bozacak.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS