8. bölüm fragmanı Ateşböceği 7. bölümün ardından yayınlandı

  1. Ajanda
8. bölüm fragmanı Ateşböceği 7. bölümün ardından yayınlandı
8. bölüm fragmanı Ateşböceği 7. bölümün ardından yayınlandı

Ateşböceği yeni bölüm fragmanı Aslı'nın Barış'ın evine giderek pişman olduğunu dile getireceğini gösterirken Barış ise genç kadını evden atmaya çalışacak. Barış’ın kendisine mesafe koymasına daha fazla dayanamayan Aslı, onunla konuşmak istediğini dile getirecek. “Siz benim hayatıma istediğiniz zaman girebiliyorsunuz” diyen Aslı, Barış’ın neden aralarına duvar ördüğünü sorgulayacak.

Ateşböceği son bölümde Aslı'nın Barış'ı kırmasıyla birlikte genç adam oldukça öfkelenmiş ve kendi evini darmadağın etmişti. Kendisine karşı olan duygulardan emin olmak isteyen Aslı, geçtiğimiz bölümde itiraf peşine düşmüştü. Aslı’ya karşı hisleri açıklamamakta ısrarcı olan Barış ise “Senden sadece bana güvenmeni istiyorum” demişti.

7. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Star TV ekranlarında yayınlanan dizide yeni bir iş bulma umudu ile şoförlük deneyimine başlanan Aslı’nın Barış’la tanışmasının ardından başından geçen olaylar ele alınıyor. Önceki bölümde Barış’ın “Sana bir şey itiraf edeceğim” diyerek Aslı’ya farklı bir soru yöneltmesi genç kızı çileden çıkarmış belirsizliği ortadan kaldırmak isteyen genç kız ofise baskın düzenlemişti. Aslı’yı sakinleştirmeyi başaran Barış ise ona olan sevgisini davranışlarıyla göstermişti.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in paylaştığı dizide Aslı’nın başına sıra dışı olaylar gelmeye devam edecek. Katıldıkları davete özenle hazırlanan Aslı, alana giriş yaptığı esnada Cahide ve Handan’ın konuşmalarına şahit olacak. Aslı’nın halasının lüks araçları araştırdığını belirten Cahide, ona karşı olan güvensizliğini bir kez daha dile getirecek. Mekâna girdiği esnada karşılaştığı tablo karşısında oldukça şaşıran Aslı, Barış tarafından bölgeden uzaklaştırılacak. Yeni bir suçlama ile karşı karşıya kalan Aslı, Barış’a masum bir şekilde bakarken Barış’ın Aslı’ya nasıl bir tepki vereceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

DİZİNİN KONUSU NE?

Yaşamını devam ettirmek için şoförlük yapmaya karar veren Aslı, daha iyi bir ücretle çalışmak için taksi şoförlüğünden özel araç şoförlüğüne geçmek ister. Araç ve ev konusuna oldukça titiz olan Barış ise yanında çalışan kişilerin disiplinli olmasına önem gösterir. Aslı’nın Barış’ın yanında işe başlamasının ardındansa ikili yeni bir maceraya başlarlar.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS