Avlu sezon finali ile nefes kesti!

Avlu sezon finali ile nefes kesti!

Avlu yeni bölüm fragmanı Ecem'in ölümüne neden olan kişileri tespit eden Deniz hapishanenin altını üstüne getireceğini göstermişti. Kızının katil zanlısının ismini öğrenen Deniz, hafızasını zorlayarak bu ismi nereden hatırladığını bulmaya çalışacak. Kızının katilinin Kudret’in oğlu olduğunu öğrenen Deniz, Avlu sezon finalinde büyük karşılaşmada kozunu paylaşacak.

Avlu fragman videosu Deniz ile Kudret arasında ölümüne bir dövüşün gerçekleşeceğini gösterdi. Ecem’in Kudret’in oğlu tarafından öldürülmesinin ardından kızının intikamını almak isteyen Deniz büyük karşılaşma için zemin hazırlayacak. Peki, Avlu’nun sezon finalinde Deniz, Kudret’i gerçekten öldürecek mi?

AVLU FRAGMAN VİDEOSU

AVLU DİZİSİ SEZON FİNALİ ÖZETİ

Deniz, kızının sevgilisinin adını öğrendiği andan itibaren içindeki yas ve keder yerini öfke ve intikam isteğine bırakır. Artık tek isteği kızının katilini bulmak ve hak ettiği cezayı vermektir. Ama bu Deniz için hiç kolay olmayacaktır.

AVLU SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ecem’in ölüm haberi Deniz’i adeta bir enkaza çevirir. Cezaevindeki tüm kadınlar gelen haberle yasa boğulmuştur. Biri hariç... Kudret olan biteni sadece izlemektedir. İçerdeki ölüm sessizliğini bozacak kişi ise Hakan olacaktır. Farkında olmadan sarfedeceği bir kelime Deniz’in bir sonraki hamlesi için kilit bir rol oynamaktadır... Sahip olduğu en değerli kişiye, Ecem’e verilen bu zararı kimsenin yanına bırakmaya niyeti yoktur. Üstelik yaşanan bu olay Deniz için olduğu kadar cezaevi yönetimi için de bardağı taşıran son damladır.

AVLU DİZİSİ ECEM KİMDİR?

Eslem Akar 23 Mart 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Koç burcudur. İngilizce ve Fransızca dillerini bilen Akar, masa tenisi, bisiklet, buz pateni, jimnastik, yüzme, futbol, voleybol ve basketbol gibi birçok spor dalına ilgi gösteriyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Sen de Gitme” isimli dizide rol alan Akar, 2018 yılında Avlu’da yer almış ve projedeki rolünün bitmesinin ardından 4N1K’ya transfer olmuştu.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS