Beşiktaş'ta Quaresma kalacak mı: Transfer haberleri gelmeye başladı

Beşiktaş'ta Quaresma kalacak mı: Transfer haberleri gelmeye başladı

Beşiktaş'ın dinamo oyuncularından olan Ricardo Quaresma için transfer haberleri gelmeye devam ediyor. Transfere doymayan Çin, İngiltere ve İspanya'daki bazı takımlar Portekizli oyuncu için Kartal'ın kapısını çalmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş'ın bu sene hem Türkiye'de hem Avrupa'da önemli maçlarda görev alan Q7 için yurt dışındaki takımlar harekete geçmeye hazırlanıyor. Özellikle İngiltere, Çin ve İspanya'daki bazı takımlar Portekizki oyuncuyla yakından ilgileniyor.Hürriyet'in haberine göre teknik Direktör Şenol Güneş'in hazırlayacağı raporda Portekizli oyuncu ya kalacak ya da gidecek. Çin'deki bazlı kulüpler Q7 ile yakından ilgilenirken; Portekizli oyuncunun satılması durumunda Kartal transfer atağına kalkacak. Eğer Q7 satılırsa, Siyah-Beyazlı ekip Mario Mandzukiç ile temasa geçecek.


15 Milyon Eurodan aşağı satılmayacak


Kara kartal Portekizli oyuncuyu 15 milyon Eurodan aşağı satmak istemiyor. 15 milyon euro gelir ile Juventus'lu oyuncuyu için transfer hazırlıklarına başlanacak.


Gitmek istemiyor


Portekizli oyuncunun menajeri, Quaresma için "Türkiye'de oldukça mutlu" olduğunu söyleyerek, transfer konusunda takımı kilitleyebilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS