Bir Zamanlar Çukurova dizisi ne zaman başlayacak, konusu ne?

A A

06.09.2018 - 14:30 Son Güncelleme:

Önümüzdeki günlerde yayın hayatına başlayacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncu kadrosu içerisinde yer alacak isimler belli oldu. Kanatsız Kuşlar dizisinin sona ermesinin ardından Perşembe günü oluşan boşluğun bu proje ile doldurulacağı ortaya çıktı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova projesinde yer alacak isimler kimler ve merakla beklenen dizinin konusu ne?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ne zaman başlayacak, konusu ne?

Bir Zamanlar Çukurova konusu, oyuncu kadrosu ve karakterleri ile ilgili detayları paylaştı. Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek gibi isimleri bir araya getirecek olan projede önemli olaylar yaşanacak. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başlangıç tarihi ve projenin ilk bölümünün tanıtımı…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 1. BÖLÜM FRAGMANI

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNİN KONUSU NE?

Merakla beklenen projenin konusu ile ilgili yapılan açıklama şöyle; 1970'li yıllarda, İstanbul'da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir. Kader bu çifti, Adana'da Çukurova'nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir.

VAHİDE PERÇİN BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA İLE EKRANA DÖNÜYOR!

Oyunculuğuyla her projesinde başarılı sonuçlar alan Vahide Perçin, yapımını TİMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği "Bir Zamanlar Çukurova" dizisi ile ekranda olacak. Güzelliği, usta oyunculuğu ve güçlü duruşuyla tanınan Perçin, "Bir Zamanlar Çukurova" dizisi için bir süre Adana'da yaşayacak. Gücü ve vicdanı arasında zor kararlar alması gereken Hünkar, pek çok kişinin hayatını etkileyecek. Kocasının kurduğu düzene kanun gibi bağlı kalarak, Yaman Çiftliği'ni ve ailesinin tüm mal varlığını yöneten Hünkar Yaman, oğlunun ve ailesinin itibarını korumak için seyircinin nefesini kesecek kararlar alacak!