Bir Zamanlar Çukurova ilk bölüm izle (1. bölümde neler oldu?)

Bir Zamanlar Çukurova ilk bölüm izle (1. bölümde neler oldu?)

Bir Zamanlar Çukurova ilk bölüm izle (1. bölümde neler oldu?)

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ilk bölümü ile diziseverlerin beğenisine sunuldu. Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek gibi isimleri aynı projede buluşturacak olan dizide 1970’lerde yaşanan bir aşk hikayesi ekrana taşınacak. Adana’da kurulan dev platoda çekilecek olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi Perşembe günleri diziseverlerin karşısında olacak.

Bir Zamanlar Çukurova 1. bölüm reytingdeki ilk sınavını verdi. Yılmaz ve Züleyha arasındaki aşkın başlangıcının anlatılacağı bölümde dizinin ana hikayesi işlenecek. İşte Bir Zamanlar Çukurova ilk bölüm tanıtımı ve merakla beklenen dizide yaşanacaklar…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA İLK BÖLÜM ÖZETİ

Anasız babasız büyüyen Yılmaz ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha'nın aşkı ilk bölümüyle ekranda. Birbirlerine aşklarından gözleri kamaşan gençlerin hayatı, çok sıradan bir gecede karanlık bir kâbusa döner. Kâbus onları önce İstanbul'dan uzaklara, sonra Yaman Çiftliği'ne savurur. Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkâr ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir'in da hayatını bambaşka bir yola savuracak olan karşılaşmanın müsebbibi ise çiftliğin Kahyası Gaffur olacaktır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 1. BÖLÜM İZLE

Dizinin ilk bölümünde Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği'nde işe başlar. Ancak Çiftlik sakinleri ile tanışırken Züleyha'nın söylediği bir yalan, hepsinin hayatını kökünden değiştirecektir. İstanbul'da başlayıp, kara bir tren ile Adana'ya ulaşan ilk bölüm, yıllar önceki Türkiye'nin renkleri ve müzikleri ile heyecan dolu bir hikâyenin kapısını aralayacak!