Bizim Hikaye 18. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır? İşte son bölümün özeti...

Bizim Hikaye 18. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır? İşte son bölümün özeti...

Shameless adlı dizinin Türkiye uyarlaması olan Bizim Hikaye'nin yeni bölüm fragmanı Barış'ın yaşadığı zorlu dakikalar sonrasında merak konusu oldu. Cemil ile Filiz'in nikah masasına oturduğu dakikalarda Barış'ın kalbinin durması ise dizinin takipçilerini ekrana kilitledi. Peki, projedeki yeni olayların ortaya çıkacağı Bizim Hikaye 18. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Bizim Hikaye son bölümde çocukların kurtulması için son çare Cemil'le evlenen genç kız Barış'ın durumundan habersiz nikah masasına oturmuştu. Filiz’in yanına giderek çocukları kurtarmak için kendisiyle evlenmesini isteyen Barış ise “Bir hırsızla evlenirsem çocukları bana verirler mi sence?” yanıtını almıştı. Diğer gelişmelerin ortaya çıkacağı Bizim Hikaye fragman videosununsa pazar günü yayınlanması bekleniyor.

BİZİM HİKAYE FRAGMAN VİDEOSU VE 17. BÖLÜM ÖZETİ

Cemil’in kendisiyle evlenme önerisini kabul etmesinin ardından kardeşlerini yuvadan almak için harekete geçen Filiz, nikah işlemlerini tamamlayacak. Filiz’in kardeşlerinin tam kadro olarak katıldığı düğünde Cemil’e “Evet” demeye hazırlanan Filiz, duyduğu haberle şok olacak. Filiz’in Cemil’le evlenmesini istemeyen Barış, yaralı olmasına rağmen onun yanına giderek kendisiyle evlenmesini söyleyecek. Geçtiğimiz haftalarda Filiz’in barışma teklifini reddeden Barış bu kez kendisi barışmak için bir teklifte bulunacak ancak istediği yanıtı alamayacak. Peki, Cemil ile Filiz’in evlendiği dakikalarda kalbi duran Barış hayatını kaybedecek mi?

BİZİM HİKAYE DİZİSİ YENİ BÖLÜMDE ŞAŞIRTACAK

Yayıncı kuruluştan 11 Ocak Perşembe günü ekranda olacak bölümle ilgili yapılan özet açıklaması ise şu şekilde; Barış büyük sırrını sonunda itiraf eder. Bu durum Filiz ile birlikte herkesi derinden sarsar. Ortaya çıkan gerçekler göz ardı edilecek gibi değildir. Filiz artık üst üste gelen yalanlardan yıkılır ve bir süre kafasını dinlemek ister. Bu sırada tüm aile başına bir şey geldiğini düşündükleri Filiz’i aramaya koyulur. Filiz’in halinden kendini sorumlu tutan Barış’ın başına korkunç bir olay gelir. Bu olay herkesin onun hakkında endişelenmesine ve belki de Filiz’in incinen duygularının yeniden açığa çıkmasına sebep olacaktır. Çocukları geri almak için Filiz’in yapabileceği tek bir şey kalmıştır: Cemil ile evlenmek.  Fakat bu durum başta Barış olmak üzere kimsenin içine sinmemektedir. Bu evlilik olacak mı yoksa Filiz her şeye rağmen Barış’a dönecek midir?

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS