Hikmet, Bizim Hikaye 24. bölümde yanan evin içinde kalacak

Hikmet, Bizim Hikaye 24. bölümde yanan evin içinde kalacak

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı ablasının uyarılarını dinlemeyen Hikmet'in alevlerin arasında kalacağını gösterdi. Genç kızın Hikmet’le aynı evde olduğunu gören kişi benzin dökerek evi yakmaya çalışacak. Alevler içerisinde kalan Hikmet ve genç kıza yardım etmek isteyen Barış ise Bizim Hikaye 24. bölümde kendi canını tehlikeye atacak.

Bizim Hikaye son bölümde Fikri'den gelen kötü haberlere ek olarak Filiz'in Hikmet'le ilgili öğrendikleri gündem yaratmıştı. Kardeşlerinin de kendisine karşı gelmesi Filiz’in tamamen yıkılmasına neden olurken genç kız Hikmet’e engel olmaya çalışmıştı. Evlilik teklifi etmekte kararlı olduğunu gösteren Hikmet ise Bizim Hikaye 24. bölümde alevlerin arasında kalacak.

BİZİM HİKAYE FRAGMAN VİDEOSU VE 24. BÖLÜM ÖZETİ

Yeni haftada sevilen diziye Barış’ın yardımseverliği damga vuracak. Filiz’in kardeşinin yanan binanın içerisinde olduğunu gören Barış kendi canını hiçe sayacak. Alevlerin arasına dalarak Hikmet’i ve kız arkadaşını kurtarmaya çalışan Barış’ın içeriye girmesi Filiz’i derinden etkileyecek. Peki, Barış gençleri kurtarmayı başarabilecek mi?

BİZİM HİKAYE DİZİSİ 8 MART ÖZETİ

Bu hafta ekranda olacak bölümle ilgili yapılan özet açıklamasıysa şöyle; Fikri’nin ameliyattan sağlam bir şekilde çıkmasıyla Elibol Ailesi’nin üstündeki kara bulutlar biraz dağılmış gözükmektedir. Fakat tam bu sırada Yeliz’in Zeynep’e veda ederek ortadan kaybolması ve başına gelenlerle aslında daha sıkıntılı bir döneme girilecektir. Fikri ise bir kez daha kefeni yırtmanın keyfiyle kendisinin Allah’ın sevdiği kulu olduğuna kesin kanaat getirmiştir. Bu sırada hikayesine ilgi gösteren bir muhabir ile bir maceranın içine dalar.

Barış ile Filiz arasındaki duvar Barış’ın aldığı kararları ciddi şekilde etkilemeye başlar. Bu durum Hülya ile yakınlaşmasına ve ileride pişman olacağı şeyler yapmasına sebep olur. Tüm bunlar olurken annesinin yaşananlar için babasından özür dilemesini istemesi de eklenince Barış iyiden allak bullak olur. Babasıyla olan görüşmesinde öğrendikleriyle hayatı iyiden karmaşık hale gelir.

Bir telefonla işini kaybeden Filiz güzel bir sürprizle kuru temizlemecide yeni bir iş bulur. Tufan’a olan tavrı devam eden Tülay bu süreçte Filiz’in en büyük destekçisidir. Dengesiz tavırlarıyla Esra da dahil olmak üzere herkesin sabrını taşırmaya başlayan Hikmet; Esra’ya çocuk olmadığını kanıtlamanın derdiyle sonunu kestiremediği tehlikeli bir yola girer. Bu yolun sonunda ise Asım’ın Esra ile kendisine hazırladığı korkunç son vardır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS