Bizim Hikaye 35. bölüm fragman videosu ne zaman yayınlanır?

Bizim Hikaye 35. bölüm fragman videosu ne zaman yayınlanır?

FOX ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı ile hangi olayların gelecek bölümde ekrana taşınacağını gösterecek. İkilinin tanışmasının ardından isteme olayı için hazırlıkların yapılmasını isteyen anneanne Barış’a babasının ve annesinin gelip gelemeyeceğini soracak. Ailesiyle konuşmadığını ifade edem Barış ise yakın bir tanıdığı ile Bizim Hikaye 34. bölümde Filiz’i istemeye gidecek.

Bizim Hikaye fragman videosu Şükran'ın ölümü sonrasında neler yaşanacağını gösterecek. Cemil’le ilgili meselenin kapanmasının ardından Filiz’in yakınlarıyla tanışan Barış bu kez evliliğe doğru ilk adımı atacak. Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm tanıtımınınsa pazartesi günü ekrana gelmesi bekleniyor.

BİZİM HİKAYE FRAGMAN VİDEOSU

Şükran’ın Elibol'ların evine girmesi Aysel babaanne tarafından engellenince, Şükran Fikri’yle birlikte Şeyma’nın evine misafir olur. Şeyma, bu kez Fikri’yi Şükran’a kaptırmamaya kararlıdır ve Aysel’den aldığı tavsiyelerle Fikri’yi Şükran’dan uzaklaştırmanın yollarını aramaya başlar. Ancak Şükran’ın planları bambaşkadır ve zengin olma hayallerine Fikri’yi de ortak eder.

BİZİM HİKAYE 34. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Diğer yandan babaannenin varlığı Filiz ve Rahmet’i rahatlatmış, kendini ilk kez evin kızı gibi hisseden Filiz, Barış’la birlikte zaman geçirebilmenin keyfini çıkarır. Fakat onların yokluğunda kader ağlarını örecek ve bu kez felaket minibollardan gelecektir. Barış ve Tufan ise gizlice Ömer’in gizli yüzünü ortaya çıkarmaya çalışır. Filiz bir badireyi atlatırken bir diğerine düşeceğinden habersizdir...

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Servet ve Ömer’in birlikte bir işler çevirdiğini gören Barış, olan biteni ortaya çıkarmakta kararlıdır. Ömer bu işin içinden de sıyrılmanın bir yolunu bulacak mıdır? Barış, Filiz’i Ömer’den uzaklaşması için ikna etmeye çalışır fakat Filiz işini kaybetmek istemez. Bu durum Filiz ve Barış arasında çeşitli sorunların doğmasına neden olur. Fikri, yanına Şeyma’yı da alıp Şükran’ı aramaya koyulur. Şükran’a önce Ömer mi yoksa Şeyma hanımın da yardımıyla Fikri mi ulaşabilecektir. Herkes çocuk hizmetlerinden gelecek haberi heyecanla beklerken Aysel olaya el koymaya karar verir. Fikri’nin çaldığı parayı geri veremeyeceğini de anlayan Aysel onu affeder ama bu defa da oğlunda çok zor bir isteği vardır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS