İrfan masum! (Börü dizisi 3. bölüm izle)

  1. Ajanda
İrfan masum! (Börü dizisi 3. bölüm izle)
İrfan masum! (Börü dizisi 3. bölüm izle)

Börü dizisi yeni bölüm fragmanı gelecek hafta teröristlerle mücadele eden timlerin vereceği yanıtları ekrana taşıyacak. Asena'nın İrfan'ın masum olduğunu belirtmesiyle birlikte İrfan biraz daha rahat bir nefes almaya başlayacak. İşte Börü 3. bölümde yaşananlar ve İrfan'ın yaptığı gururlandıran savunma...

Börü son bölümde İrfan'ın üzerine atılan çamur gündem olurken Asena yaptığı sorguda kendisine inandığını ifade etmişti. Herkes İrfan’ın masum olduğuna inanırken hakkında devam eden işlemler Asena başta olmak üzere diğerlerinin de canını sıkmıştı. İşte yeni haftada Börü’de yaşanacaklar ve 14 Mart’taki bölümün özeti…

BÖRÜ DİZİSİ OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan diziler arasında yer alan Börü kendisine has formatıyla dikkatleri üzerine çekmişti. 6 bölümlük mini dizinin yayın tarihinin kesinleşmesinin ardından projede yer alan karakterler araştırılmaya başlanmıştı. Terör örgütü üyeleriyle verilen mücadelelerin aktarıldığı dizide timin başına gelen kötü olaylar heyecanlı dakikaların yaşanmasına neden olmuştu.

BÖRÜ 3. BÖLÜM İZLE

BÖRÜ DİZİSİ 14 MART ÖZETİ

2015 Ağustos, BÖRÜ savcılık tarafından idari tedbir konulduğu için mecburen ikiye bölünmüştür. Yarısı Sur'da Özel Kuvvetler ve JÖH ile operasyonda Öz Yönetim ilan eden hainlere karşı, diğer yarısı ise İstanbul'da açığa alınmış durumda sorgudadır. Turan ve Kaya, PKK'ya destek vermek üzere Cizre'den saldıran ve kendilerini saran 100 YDG-H teröristine karşı imkansız bir kıskaçla mücadele ederken, Ayı Murat timini kurtarmak için 8. Ana Jet üssünden destek uğruna bir avuç unsurla Abbas Tepe'ye intikal etmek zorundadır. 14 Mart Çarşamba günü Star TV'de 20:00'de başlayacak olan Börü'de, çarklar dönmeye, türlü hıyanetler fokurdamaya başlamıştır.

PROJENİN KONUSU NE?

DAĞ II filminin yazarı ve yönetmeni Alper Çağlar’ın; seri yaratıcısı olduğu ve Doruk Acar ile yapımcılığını üstlendiği yeni projesi Börü, televizyon yayınından hemen sonra BluTV’de! Dizinin öyküsü 2014 senesi sonbaharında Diyarbakır'da başlıyor. Sınırda düşmanların çoğaldığı, içeride tehlikeler çemberinin giderek daraldığı bir dönem. Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya. Dizi, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatıyor. Onlar son kale. Gizemli, akademi birincisi bir çaylağın time girişiyle, Türkiye'nin en tehlikeli dönemlerinden birine girdiği senede, tim ancak kenetlenerek ayakta kalabilecektir.

Projenin oyuncu kadrosunda, izleyicilerin DAĞ film serisinden tanıdığı pek çok isim var. Oyuncuların her biri, çekim öncesinde özel bir kampa girerek aldıkları eşi benzeri görülmemiş üç aylık bir taktik eğitimle diziye hazırlandı.  

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS