Bu hafta Vatanım Sensin 24. son bölümde neler yaşandı?

  1. Ajanda
Bu hafta Vatanım Sensin 24. son bölümde neler yaşandı?
Bu hafta Vatanım Sensin 24. son bölümde neler yaşandı?

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı merak konusu olurken dizide Leon'un Hilal'e karşı olan sevgisinden dolayı sessiz kalması önemli gelişmelerin yaşanmasına neden oldu. Yunan askerlerinin kontrolündeki trenlerle silahları Anadolu'ya göndermenin mutluluğunu yaşayan Cevdet, Anadolu'da atılacak yeni adımları yakından takip edecek.

Vatanım Sensin son bölümde Leon, silahları gördüğü halde sessiz kalmanın bedelini yaşarken ormanlık alana giderek intihar etmeyi düşünecek. Anadolu'ya gönderilen silahlardan çıkacak her kurşunun öldüreceği Yunan askerleri üzerinde kendisinin vebali olduğunu düşünen Leon canına kıymaya çalışacak. Vatanım Sensin'in yeni bölümünün fragmanının yarın yayınlanması bekleniyor...

VASİLİ SİLAHLARIN ALİ FUAT PAŞA’NIN ELİNDE OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Göreve başladığı günden bu yana Milli Mücadele döneminde kullanılacak olan silahların peşinde olan Vasili, silahların gizlice Anadolu’ya gittiği öğrenince çıldıracak. Komutasındaki tüm askerleri toplantıya çağıran Vasili “Nasıl olur böyle bir şey?” diyerek masayı yumruklamaya başlayacak. Dizinin gelecek bölümünün tanıtım videosunun pazar günü yayınlanması bekleniyor...


Vatanım Sensin'de izleyenleri ekrana kilitleyecek sahne

Silahların trenle Anadolu’ya gittiğini tespit eden Yunan askerleri olayla ilgisi bulunabilecek kişileri gözaltına alıp sorgulama yaparken Azize’nin de şüpheli konumda bulunması Cevdet’i üzecek. Azize’yi sorgula alana General Cevdet kendisini serbest bırakma kararı alacak. Silahları ulaştırmanın keyfini çıkaran kişilerse Yunan askerlerinin düştüğü durum karşısında olukça eğlenecek.

VATANIM SENSİN 23. SON BÖLÜM İZLE

LEON NEDEN SUSTU?

Cevdet ile konuşma gerçekleştiren kişiler Leon’un silahları gördüğü halde neden sustuğunu soracak. Cevdet ise “Hilal onu vurduğunda neden sustuysa aynı sebepten” yanıtını verecek. Leon’un karşısına çıkan Azize ise yaşananlardan dolayı kendisine teşekkür edecek. Azize’nin neden teşekkür ettiğini anlamamış gibi davranan Leon, “Siz nedenini gayet iyi biliyorsunuz” yanıtını alacak. Vicdanı ile vazifesinin arsında sıkışıp kaldığını söyleyen Leon, bir yandan Hilal’e yardım etmenin mutluluğunu yaşarken bir yandan da kendi ülkesine ihanet eden bir konumda olmasını sorgulayacak. 

s

Hilalî ormanlık alanda konuşmak üzere çağıran Leon, eline aldığı silah ile intihar girişiminde bulunacak. Gizlice kaçırılan silahların Yunan askerlerinin toprağa düşüreceğini düşünen Leon bu durum karşısında kendisini vatan haini ilan edecek. Sevilen dizide yaşanacak diğer önemli olaylar ise gelecek hafta ortaya çıkacak.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Description $}
{$ item.Title $}
{$ item.Description $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS