Cesur Yürek 17. bölümde Ömer ve Tatar Ahmet, Kirve'nin peşinde

Cesur Yürek 17. bölümde Ömer ve Tatar Ahmet, Kirve'nin peşinde

Cesur Yürek 17. bölüm Perşembe akşamı ekrana geldi. Gevaşlı'nın intikamını almak isteyen Kirve'nin hamleleri Ömer ve Tatar Ahmet'i köşeye sıkıştırınca ikili harekete geçti ve Kirve'yi yakalamanın peşine düştü. Ancak işler beklendiği gibi gitmedi. Diğer yandan Berrin, Ömer'in Ece'yi eve getirmesinden rahatsız oldu. Cesur Yürek son bölümü ile yine nefesleri kesti. Cesur Yürek 17. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde yer alıyor.

Show TV'de ekrana gelen Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Cesur Yürek, son bölümüyle bu akşam izleyenlerin karşısında oldu. Aksiyon türündeki dizi son bölümde yaşanacaklara dair ilk ipuçlarını Cesur Yürek 17. bölüm fragmanı ile verdi. Heyecan dolu sahnelerin yaşandığı geçen bölümden akıllara takılan soruların cevabı son bölümde öğrenildi. Dizide Gevaşlı'nın intikamını almak için harekete geçen Kirve dediklerini harfi harfine yaptı. Giderek büyüyen Kirve tehlikesinden dolayı köşeye sıkışan Ömer ve Tatar Ali, Cesur Yürek 17. bölümünde karşı hamle yapmaya hazırlanıyor. İkilinin Kirveyi yakalama planı bakalım nasıl işleyecek? Cesur Yürek SON bölüm hakkında merak edilen detaylar ve Cesur Yürek 17. bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır.

Yeni bölümde neler oldu?

Kirve tehlikesinin giderek büyümesi üzerine Tatar Ahmet, Kirve'yi yakalamak için harekete geçer ve en büyük yardımcısı yine Ömer olacaktır. Ömer, ele geçirmek istedikleri Kirve'yi takibe alır. Bu oldukça zorlu bir görevdir ve Ömer'in çok dikkatli olması gerekmektedir. Ömer bu görev sırasında beklemediği bir durumla karşı karşıya kalacak.

Diğer yandan Ömer'in eve Ece'yi getirmesi yeni sorunları da beraberinde getirir. Berrin, Ömer'in bu yaptığından oldukça rahatsız olur. Bunun farkında olan Ömer, Berrin'in gönlünü kazanmak için önemli bir adım atar. Güler ise İskender'in başına gelenleri öğrenince dünyası yıkılır. İskender ise hem annesi, hem de babasına sırt çevirmiştir.

Cesur Yürek 17. bölüm fragmanı

Son bölümde neler yaşandı?

Kirve, Gevaşlı'nın intikamını almak için İstanbul'a gelir ve harekete geçer. Kirve'nin gelişiyle birlikte dengeler değişirken, Kirve ortalığı kasıp kavurmaya başlar. Onun bu agresif hareketleri Ömer ve Tatar Ahmet'i köşeye sıkıştırır. Diğer yandan Gevaşlı ile ortaklık eden İskender bunun bedelini ağır şekilde öder. Kirve ile Tatar'ın yüzleşmesinde Tatar'ın sessizliği Ömer'i öfkelendirir.

Show TV ekranlarının beğenilen dizisi Cesur Yürek, yeni bölümleri ile izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Fark Film yapımı olan dizinin yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı otururken, senaryosu ise Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur'un kaleminden çıkıyor. Aksiyon türündeki dizinin oyuncu kadrosunda; Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Rüveyda Öksüz, Saydam Yeniay, Hakan Yufkacıgil, Rıza Akın, İsmail Hakkı Ün, Sultan Ulutaş ve Zeynep Korkmaz yer alıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS