Cesur Yürek 18. bölümde Ömer'e büyük şok

Cesur Yürek 18. bölümde Ömer'e büyük şok

Aksiyon türündeki Cesur Yürek 18. bölümüyle heyecan dolu anlar yaşattı. Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşan dizinin son bölümünde neler yaşanacağı dizinin sıkı takipçileri tarafından merak ediliyordu. Kirve'nin hamleleri Ömer ve Tatar Ahmet'i şaşkına çevirirken, Ömer son bölümde öğrendiklerinden sonra büyük bir şok yaşadı. Cesur Yürek 18. bölüm hakkında detaylar haberimizdedir.

Cesur Yürek 18. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı ve yeni bölüm neler yaşanacağına dair meraklı bekleyiş sona erdi. Kudret Sabancı'nın yönetmenliğini yaptığı Show TV ekranlarının sevilen, aksiyon türündeki dizisi Cesur Yürek, son bölümüyle yine heyecan dolu bir akşam yaşattı. Dizinin bu bölümünde Kirve ile olan rekabet devam ederken, Ömer ve Tatar Ahmet, Kirve'nin akıllıca hamleleri karşısında şaşkınlık yaşadılar. Bölgesel sorunları, uluslararası siyaseti ve stratejileri konu alan dizide bu bölümde neler oldu? İşte Cesur Yürek 18. bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında detaylar...

Cesur Yürek son bölümde neler yaşandı?

Gevaşlı olayından bu Ömer ve Tatar Ahmet'e büyük tehdit oluşturan Kirve yine iş başında. Zekice planlar yapan Kirve'nin hamleleri Ömer ve Tatar Ahmet'i şaşırttı. Geçmişte yaşananlardan sonra Kirve bu kez kendi konseyini kurmak için harekete geçti. Arkasındaki güçlerinde desteklediği Kirve, giderek daha da büyük bir tehlike olma yolunda ilerliyor. Diğer taraftan Atilla binbaşının peşinden giden Ömer, gördükleri karşısında büyük şok yaşadı. Kirve ve Tatar Ahmet'in savaşında Ömer'in yapacakları dengeleri değiştirdi.

Cesur Yürek 18. bölüm fragmanı

Önceki bölümde neler olmuştu?

Kirve'yi yakalamak için harekete geçen Tatar Ahmet'e en büyük yardım yine Ömer'den geldi. Ömer, Kirve'yi takibe alsa da, Kirve bu duruma karşı hazırlıklıydı ve Ömer beklemediği bir durumla karşılaştı. Diğer yandan Ömer'in beraberinde Ece'yi eve getirmesi Berrin'i rahatsız etti. Bunun farkında olan Ömer, Berrin'in gönlünü kazanmak için adım attı. Güler ise İskender'in başına gelenleri duyunca dünyası yıkıldı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS