Çeyrek altın, gram altın kaç lira? 7 Aralık altın fiyatları

Çeyrek altın, gram altın kaç lira? 7 Aralık altın fiyatları

7 Aralık altın fiyatlarının Kapalı Çarşı'da ne kadar işlem gördüğü yatırımcılar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Altının ons fiyatı Asya borsalarında düşüşte: 1.255 Dolar'dan işlem görüyor. Kapalı Çarşı'da son durum genel olarak Türkiye'de ve dünyada yaşanan ekonomi ve siyasi durumlar üzerine belli oluyor. Haftanın ilk günü Pazartesi gününden bu yana piyasa düşüş hakim. Kapalı Çarşı'da öğleden sonra yaşanan son durum...

Öğleden sonra, altın fiyatları 7 Aralık'ta ne kadardan işlem görüyor? Bugün altın fiyatları kaç lira? Sarı metalin kalbi olan Kapalı Çarşı'da son durum nedir? ABD'de vergi reformu, Avrupa Merkez Bankası'nda "varlık alım programı" konusu, Türkiye'de enflasyon hedefinin Merkez Bankası tarafından açıklanma durumlarından sonra altın piyasasında "düşüş" yaşanmaya devame diyor. Orta Doğu'da Kudüs konusu piyasalar tarafından yakından takip ediliyor. Ekonomi uzmanları ise ABD'de vergi reformundan sonra piyasalarda "yükseliş" konusunda hem fikir. Peki 7 Aralık'ta Kapalı Çarşı'da son durum nedir?

Gram altın: Sabah saatlerindeki düşüş devam ediyor. Alış 154 liradan, satış ise 155 liradan gerçekleşiyor. 10 gram altın ne kadar sorusunun cevabı ise 1550 TL.

Çeyrek altın: Kapalı Çarşı'da 252 liradan alım olurken, satış 257 liradan işlem gerçekleşiyor.

Cumhuriyet altını: Alım 1040 liradan gerçekleşirken, satış 1050 liradan işlem görüyor.

Tam altın: Alış 1021 TL, satış ise 1031 TL’den gerçekleşiyor.

Yarım altın: Alış 505 TL, satış 515 TL’den işlem görüyor.

Gremse altın: 10 çeyrek altın değerinde olan Gremse altın alış 2.533 lira, satış işe 2579 liradan satılıyor.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS