Koçovalı erkekleri Çukur dizisi 5. bölümde karşı karşıya!

Koçovalı erkekleri Çukur dizisi 5. bölümde karşı karşıya!

Çukur yeni bölüm fragmanı İdris ile Yamaç'ın karşılaşmasıyla birlikte bir kez daha önemli kararların alınacağını gösterdi. Yamaç’ın karşısına geldiğini görünce kendisini savunmaya geçen İdris, “Sen bu aileyi koruyamıyorsan ben korumak için elimden geleni yaparım” dedi. İşte Çukur’da 13 Kasım Pazartesi günü ekranda olan bölümde yaşananların tamamı…

Çukur son bölümde Yamaç, kendisini tanımadığını iddia eden adama karşılık vermekte gecikmemiş Yamaç'ın saldırılarına maruz kalan adam ise ağır yaralar almıştı. Cenaze töreni sonrası gözyaşları içerisinde kalan Sultan ise sakinleşmeye çalışmıştı. Peki, Çukur dizisinde İdris ve Yamaç arasında geçen konuşmanın detayları nasıl şekillenecek ve Yamaç kendisini tanımayan kişilere nasıl bir ders verecek?

ÇUKUR OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ...

ÇUKUR DİZİSİ 4. BÖLÜM ÖZETİ

Yayıncı kuruluştan 13 Kasım’daki bölümle ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde; Uzun süredir bilinci kapalı olarak yatan İdris’in gözlerini açması, Çukur’da yepyeni bir dönemi başlatır. Yamaç’ı evinde gören İdris’in tepkisi tahmin edildiğinden sert olur. Baba-oğul arasındaki büyük karşılaşma, Çukur’da tüm dengeleri alt üst edecektir. Sena ile tanışan İdris’in, onun Yamaç’ın eşi olduğunu öğrenmesi ise yeni bir fırtınanın habercisi olacaktır. Yamaç, sadece evdeki çalkantılı dönemle mücadele etmez, aynı zamanda aralarındaki haini bulmaya çalışır. Bu sırada Vartolu’nun, kendini Çukur’da kabul ettirmek için attığı adım ise herkesin tepkisini çeker. Yamaç’ın, Doğukan isimli şarkıcının tahsilat işiyle ilgilenmesi ise onu çok büyük bir tehlikenin tam kalbine sürükler.

SENA KOÇOVALI (DİLAN ÇİÇEK DENİZ) KİMDİR?

1995 yılında Sivas’ta doğan Dilan Çiçek Deniz, lise döneminde tiyatro eğitimi almaya başladı. Ege Üniversitesi’nde Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünde okuyan Deniz, bir yandan da modellik yapmaya başladı ve 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. oldu. İlk olarak 2015 yılında “Tatlı Küçük Yalanlar” dizisinde Ebru rolünde kamera karşısına geçti. Daha sonra “Güneşin Kızları” dizisinde Elif karakterine hayat verdi. 2016-2017 döneminde “Bodrum Masalı” dizisinde Su Ergüven karakterini canlandırdı.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS