Çukur dizisi 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Çukur son bölüm izle)

Çukur dizisi 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Çukur son bölüm izle)

Yamaç'ın sinirlerine engel olamaması Çukur dizisi yeni bölüm fragmanını merak konusu yaptı. Ağır silahlar ile düşmanlarının evini basmaya giden Yamaç, adamları tarafından zor sakinleştirilecek. Yamaç'ın geldiğini gören düşmanları ise otomatik silahlarla evin önünde beklemeye başlayacak. İşte Çukur dizisi 20. bölümde yaşanacakların aktarıldığı Sneak Peek videosu...

Çukur son bölümde Vartolu için geri sayımı başlatan Yamaç kendisine güçlükle engel olmuştu. Ağır yaralı halde hastaneye kaldırılan Selim’in durumunun kritik olduğu ise çok geçmeden ortaya çıkmıştı. Peki, Selim’den gelen kötü haberin gündem yarayacağı Çukur 19. bölümde hangi gelişmeler yaşandı?

ÇUKUR FRAGMAN VİDEOSU VE 19. BÖLÜM ÖZETİ

Yamaç ve İdris içinde bulundukları durumu bir kenara bırakarak Selim’e odaklanmaya çalışacak. Vartolu’nun yanında olduğu esnada aldığı telefonla büyük şok geçiren Yamaç “Kurtuldu mu?” diye bağırmaya başlayacak. Telefonla konuştuğu sırada elinde bulunan silahı Vartolu’nun kafasına dayayan Yamaç’ın nasıl bir tepki vereceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak. Öte yandan Sultan’ın gözyaşları içerisinde odasına geldiğini gören İdris ters giden bir şeylerin olduğunu anlayacak. “Bir şey oldu, hangisi?” diyerek Sultan’dan açıklama bekleyen İdris, “Selim” cevabını duyunca duygusal anlar yaşayacak.

ÇUKUR DİZİSİ 5 MART ÖZETİ

Yayıncı kuruluş tarafından 5 Mart’taki bölüme ilişkin yapılan açıklama ise şu şekilde; Kardeşi Yamaç’ın önüne geçerek kurşunların hedefi olan Selim, yaşam savaşı vermektedir. Koçovalı Ailesi, bu üzücü olayla derinden sarsılırken geçmiş peşlerini bırakmayacaktır. Emrah’ın gelişiyle hayatının en zorlu dönemini yaşayan Sena, İzmir’den büyük bir sürprizle dönecek ve bu da işlerin seyrini tamamen değiştirecektir. “Selim, yaşam savaşını kazanabilecek mi?” sorusu büyük merak yaratırken Vartolu ile Yamaç’ın yüzleşmesi her iki tarafı da derinden etkileyecek. Öfke ve üzüntüyü bir arada yaşayan Vartolu için asıl büyük yüzleşme ise ona gerçek adıyla, Salih’le hitap eden İdris ile olacaktır. Nefeslerin tutulacağı bölümde pek çok soru cevap bulacak.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS