Çukur yeni bölüm fragmanı ( 16 Nisan 2018 25. bölüm)

Çukur yeni bölüm fragmanı ( 16 Nisan 2018 25. bölüm)

Çukur dizisi yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanacak bölümde komiserin Sena’ya uyarılarda bulunacağını gösterdi. Yamaç’a gereğinden fazla güvendiğini ifade eden Emrah, Sena’ya yapacağı uyarılarla genç kızı şaşırtacak. Tüm ailenin bir araya geldiği dakikalarda yaşanan duygusal anlar ise Çukur 25. Bölüme damga vuracak.

Çukur fragman videosu 16 Nisan akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde Vartolu’nun bir gerçekle daha yüzleşmek zorunda kalacağını gösterdi. Adamların yapılan dövmeleri gösterdiği anlarda şaşkınlığını gizleyemeyen Vartolu geçmişin geçmişte kaldığını ifade edecek. İşte yeni haftada Çukur dizisinde yaşanacakların aktarıldığı yeni bölüm tanıtım videosu…

ÇUKUR FRAGMAN VİDEOSU

ÇUKUR 25. BÖLÜM ÖZETİ

Çukur’da yeni taraflar oluşur. Sultan’ın vurulması, Koçovalılar ile Vartolu-Medet arasındaki mücadeleyi kızıştırır. Bacakları tutmayan Sultan’ın kararı nettir; onu bu hale getiren Medet öldürülecektir. Sultan ile Medet’in yüzleşmesinde çekilen silah, gerilimi tırmandıracak. Sultan ile Medet arasında kalan Yamaç’ın ne yapacağı ise merakla beklenecek. Yaşanılan üzücü olaylar, Koçovalı Ailesi’ni uzun zaman sonra aynı sofrada buluşturur. Sultan’ın durumundan ötürü günah keçisi ilan edilen Vartolu ise gözünü karartır ve yeniden eski güçlü günlerine dönmek üzere adım atar. Nazım ve Emrah ile görüşen Vartolu’nun seçeceği taraf beraberinde geçmişte yaşanan mücadeleyi yeniden alevlendirir.

“Çukur evimiz, Sultan anamız!” seslerinin yükseldiği tanıtımda Sultan’ın İdris’e “Ben bu bacaklarla 40 yıl sana hizmet ettim. Ama şimdi benim işime yaramıyorlar, al senin olsun!” sözleri dikkat çekiyor. Yamaç’a dönen ve “Beni kötürüm bırakan o adam mezara girmedikçe sana sütümü helal etmeyeceğim Yamaç!” diyerek çok ağır konuşan Sultan, karşısında Medet’i buluyor. Yamaç, Medet’e yönelttiği silahla son kararı Sultan’a bırakırken, duyulan silah sesi merakı arttırıyor. Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her pazartesi, Show TV’de ekrana geliyor. Çukur'un 25. Bölüm Fragmanı yayında!

ÇUKUR VARTOLU KİMDİR?

Doğduğu ve çocukluğunun geçtiği Çukur’a intikam almak için geri dönen, acımasız bir mafya lideri. Yıllar sonra Çukur’a geri dönen Vartolu, kimsenin bilmediği planlarını uygulamaya son derece kararlıdır.

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir, Kaç Yaşında?

1983 yılında Bursa’da doğan Erkan Kolçak Köstendil, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2008 yılında “Güz Sancısı” filmi ile sinemaya adım atan Köstendil, Sakarya Fırat, Merhamet ve Ulan İstanbul dizilerinde rol aldı. Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de Şahin Giray Han’ı canlandıran Köstendil, halen “Çukur” dizisinde Vartolu rolünü canlandırmaktadır

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS