‘Deli Mi Ne’ kanalının sahibi Ali Abdülselam Yılmaz özür videosu yayınladı

‘Deli Mi Ne’ kanalının sahibi Ali Abdülselam Yılmaz özür videosu yayınladı

Youtube’da “Deli Mi Ne?” adlı kanalı üzerinden çeşitli videolar yayınlayan Ali Abdülselam Yılmaz, İstanbul’da oynanan Süper Kupa finalinde sahaya girerek büyük tepki toplamıştı. 4 buçuk milyonu aşkın aboneye sahip olan Youtuber yaptığı hareket sonrasında hızla takipçi kaybetmişti. Saha girdiği için pişman olduğunu ifade eden “Deli Mi Ne?” kanalının sahibi Yılmaz, bu kez kendi kanalında bir özür videosu yayınladı.

UEFA Süper Kupa finalinde sahaya girmesinin ardından abone sayısında hızlı bir düşüş yaşayan Ali Abdülselam Yılmaz, kendi kanalı üzerinden yeni bir video yayınladı.


Stat içerisinde yer alan güvenlik görevlilerinin ve kendi arkadaşlarının başını belaya soktuğu gerekçesiyle sosyal medya üzerinden büyük tepki gören Youtuber verdiği ilk ifadesinde maçın heyecanına kapılarak sahaya girdiğini kesinlikle planlı bir hareket olmadığını belirtmişti.


Akşam saatlerinde yayınladığı videoda ise benzer açıklamalarda bulunan Ali Abdülselam Yılmaz videoya çekildiğinden haberdar olmadığını belirterek, yaptıklarından pişman olduğunu dile getirdi. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığı için herkesten özür dilediğinin altını çizen Youtuber bundan sonraki davranışlarında daha dikkatli olacağını ifade etti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS