110. bölüm fragmanı Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünün ardından yayınlandı

  1. Ajanda
110. bölüm fragmanı Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünün ardından yayınlandı
110. bölüm fragmanı Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünün ardından yayınlandı

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı Ertuğrul Bey'in kendisine kurulan tuzakları atlatarak yeniden özgürlüğüne kavuşacağını gösterdi. Geçtiğimiz haftalarda Ares’e yaptırdığı itiraflarla Sadettin Köpek’i zor durumda bırakan Ertuğrul Bey bu kez kılıcın ucunda olan taraf olmuştu. Peki, adamlarına Ertuğrul Bey’i zincirleten Sadettin Köpek, Diriliş Ertuğrul 109. bölümde nasıl bir hamle yaptı?

Diriliş Ertuğrul son bölümde ölüp ölmeyeceği tartışılan Ertuğrul Bey zorlu durumdan başarıyla çıkmıştı. Ertuğrul Gazi’nin eşi ise Ares’e inanmadığını ifade ederek onun kendilerine yaşattıklarını hatırlatmıştı. Peki, yeni haftada Diriliş Ertuğrul dizisinde neler olacak ve Sadettin Köpek, Ertuğrul Gazi için infaz emrini verecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN VİDEOSU VE 109. BÖLÜM ÖZETİ

Takipçilerinin diriliş dizisi olarak adlandırdığı fenomen dizi bu hafta da şaşırtacak. Ertuğrul Gazi’nin elleri zincirlenmiş bir şekilde Sadettin Köpek’in karşısına getirilmesi herkesi üzecek. Eşinin başına gelenleri duyan Ertuğrul Gazi’nin hanımı ise gözyaşları içerisinde kalacak. Ares ve Sadettin Köpek olayı sonrasında yaşanacakların merakla beklendiği dizide sultanın emri nasıl olacak?

DİRİLİŞ DİZİSİNDE (DİRİLİŞ ERTUĞRUL) GÜNDEM SADETTİN KÖPEK!

TRT1’den sevilen dizinin bu haftaki bölümüyle ilgili yapılan açıklamaysa şöyle; Ertuğrul, Sultan Alaeddin’in emriyle tutuklanarak huzuruna getirilmiş fakat sonra haklı olduğu anlaşılmıştı. Ertuğrul’un sultana Emir Saadeddin’in bütün oyunlarını anlattığı esnada, Saadeddin’in adamı olan çaşnigir tarafından hazırlanan zehirli eti yiyen Sultan Alaeddin zehirlenmişti. Zehirlenme sırasında içeri giren Şehzade Gıyaseddin, şüphelendiği Ertuğrul’u sorgulamak için tutuklanmıştı. Emir Saadeddin’in tuzağına düşen Ertuğrul ne yapacak? Sultanı öldürmek suçundan aklanabilecek mi? Gıyaseddin, Ertuğrul hakkında ne hüküm verecek?

Emir Saadeddin tarafından Karacahisar Kalesi’ne gönderilen Kaledar Günalp Bey’in kaledeki icraatı ne olacak? Artuk, Turgut ve Bamsı, Kaledar Günalp Bey’e karşı ne yapacak? Ertuğrul’un tutuklanması ve Günalp Bey’in gelişi, Kayıları nasıl etkileyecek?

Ahmet ve Alplar, Ertuğrul’un başına gelenlerden sonra ne yapacak? Obaya gelen Sungur Tekin, olanlar karşısında nasıl hareket edecek? Emir Saadeddin büyük hedefine ulaşabilecek mi? Üst üste gelen felaketlerden sonra Kayı Obası’nda durum ne olacak?

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS