Final iddiası yalan çıktı! Peki Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

  1. Ajanda
Final iddiası yalan çıktı! Peki Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Final iddiası yalan çıktı! Peki Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayın gününün yaklaşmasına rağmen ekrana gelmezken yapımcı firmadan beklenen açıklama geldi. Diriliş dizisi izleyicilerini üzen haberde final iddiaları yalanlanırken gelecek bölümün yayın tarihi de paylaşıldı. İşte Diriliş Ertuğrul 99. bölümü ile ilgili TRT1'den önce duyuruda bulunan yapımcı firmanın o açıklamaları..

"Diriliş Ertuğrul 99. bölüm ne zaman yayınlanacak?" sorusunun yanıtı dizinin onaylı Instagram hesabından yanıtlandı. 13 Aralık Çarşamba günü yayınlanması beklenen bölüm dizi setinde çıkan yangın nedeniyle bir hafta gecikmeli olarak ekrana gelecek. Final iddialarının yalanlandığı açıklamada Diriliş Ertuğrul 99. bölümün 20 Aralık Çarşamba günü izleyici ile buluşacağı belirtildi. 

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 98. BÖLÜMDE HEDEF EMİR SADETTİN

Yaptıkları ile birçok kişinin dikkatini çeken Emir Sadettin hükümdar tarafından idam edilme durumu ile karşı karşıya kalacak. Ares ise durumu öğrenir öğrenmez soluğu Ertuğrul Gazi’nin yanında alacak. “Emir Sadettin’in hükmü bitti” diyen Ares, Ertuğrul Gazi ile anlaşmaya çalışacak. Yokluğunda obada çıkan sorunları halletmeye çalışan ve Karacahisar’ın fethi için hazırlıklar yapan Ertuğrul Bey ise yaşanan zehirlenme olayı sonrası planlarını kısa süreli ertelemek zorunda kalacak. İşte 99. bölümle ilgili yapılan açıklamanın tamamı...

DİRİLİŞ DİZİSİ (DİRİLİŞ ERTUĞRUL) 98. BÖLÜM ÖZETİ

Yayıncı kuruluşun dizini 6 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak bölümüyle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Ertuğrul, Karacahisar Kalesi’nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan’ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan’ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan’ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi’ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan’ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi. Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi’ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan’ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi? Bu hadise karşısında Bahadır Bey’in tutumu ne olacak? Amacına ulaşan Emir Saadeddin bundan sonra ne yapacak? Ares’in planı doğrultusunda kendini farklı bir kişi olarak tanıtıp Kayı Obası’na sızan Titan, hedefi olan Ertuğrul’un oğlu Gündüz’le yakınlaşabilecek mi? Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinde Ares, Ertuğrul’un oğlu Gündüz üzerinden kurduğu planında başarıya ulaşabilecek mi?

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Description $}
{$ item.Title $}
{$ item.Description $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS