Doç. Dr. Bahadır Ege'ye yeni görev

Doç. Dr. Bahadır Ege'ye yeni görev

Doç. Dr. Bahadır Ege, Koru Ankara Hastanesi medikal direktörü oldu.

Koru Ankara ve Koru Sincan Hastaneleri, Tüp Bebek Merkezi, Görüntüleme Merkezi, Eğitm  kurumları, Koru Sağlık Koleji ve yurtdışında bulunan temsilcilikler ile hizmet ağını genişleten Koru Sağlık Grubu'nun yeni medikal direktörü Doç. Dr. Bahadır Ege oldu.


Koru Sağlık Grubu Da Vinci Robotik Cerrahi Merkezi, İnvaziv Radyoloji Merkezi, Kemik İliği Nakil Ünitesi, PET-CT ve Nükleer Tıp Kliniği, Yenidoğan ve Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi, kısa süre sonra hizmete başlayacak radyasyon onkoloji kliniği ile sağlık hizmetleri sunuyor.


Sağlık Bakanlığı tarafından pilot hastane seçildi


Önümüzdeki günlerde hekim kadrosuna kataçağı yeni akedemisyenlerle sektörde daha da güçlenmeye devam edecek olan Koru Ankara Hastanesi, Sağlık Bakanlığı tarafından kalite standartlarında pilot hastane olarak seçilen Türkiye'deki tek özel hastanedir.


"Kaldığımız yerden devam edeceğiz"


Koru Sağlık Grubu'nun medikal direktörlüğüne getirilen Doç. Dr. Bahadır Ege, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden hekim ve akademik kökenli kurucuların etik anlayışıyla birlikte hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı, çalışanlarının haklarına saygılı ve insan hayatını her şeyden fazla önemseyerek hayatı güzelleştirmeyi hedefleyen bir anlayışla, tüm branşlarda hizmet vermeye ve akademik kadromuzla ön plana çıkmaya ve yüksek teknoloji kullanarak önemli bir alt yapıya sahip olmaya devam edeceklerini belirtti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS