16. bölüm fragmanı Dolunay 15. bölüm sonrasında ekrana geldi mi?

  1. Ajanda
16. bölüm fragmanı Dolunay 15. bölüm sonrasında ekrana geldi mi?
16. bölüm fragmanı Dolunay 15. bölüm sonrasında ekrana geldi mi?

Dolunay yeni bölüm fragmanı Barış Buka'nın Nazlı'yla evleneceğini açıkladığı dakikaların ardından merak konusu oldu. Geçtiğimiz bölümlerde basına Nazlı’yı şirket ortağı olarak tanıtan Ferit, yeni bir açıklama yapmak üzere basın mensuplarını çağıracak. Nazlı’nın sadece iş ortağı değil yakın zamanda eşi olacağının altını çizen Ferit, genç kızı zor durumda bırakacak.

Dolunay son bölümde genç aşçının evlilik teklifi alması gündem olmuş basın mensuplarının önünde yapılan açıklama herkesi şaşırtmıştı. Öte yandan Nazlı’nın Ferit’i zor durumda bırakması yeni açıklamaları beraberinde getirmiş yalan söylemek zorunda kalan Ferit Bey, Nazlı’yı affetmeyeceğini söylemişti. İçinde bulunduğu zor durum nedeniyle Ferit’i suçlayan Nazlı ise “Unutma bu duruma başlamamızın nedeni sensin” diyerek süreci Nazlı’nın başlattığının altını çizmişti. Dizinin gelecek bölümünün tanıtım videosunun ise cumartesi günü yayınlanması bekleniyor.

15. BÖLÜM ÖZETİ

Her salı ekranda olan dizinin gelecek bölümüyle ilgili yayıncı kuruluştan yapılan açıklama şu şekilde; Nazlı ve Ferit’in kararı herkesi şaşırtır. Birbirlerine karşı duygularını itiraf edemeseler de bu evcilik oyununda işbirliği yapmak zorundadırlar. Bütün detayları kitabına uydurmak için kurdukları planlar ikisini daha da yakınlaştırır. Herkesten gizli oynadıkları bu oyunda en büyük destekçileri Fatoş ve Engin olacaktır. Diğer taraftan Fatoş ve Engin de kendi ilişkilerinde karar aşamasına gelmiştir. Nazlı ile Ferit beklenmedik bir karar alır…

Nazlı ve Ferit’in kararı herkesi şaşırtır. Birbirlerine karşı duygularını itiraf edemeseler de bu evcilik oyununda işbirliği yapmak zorundadırlar. Bütün detayları kitabına uydurmak için kurdukları planlar ikisini daha da yakınlaştırır. Herkesten gizli oynadıkları bu oyunda en büyük destekçileri Fatoş ve Engin olacaktır. Diğer taraftan Fatoş ve Engin de kendi ilişkilerinde karar aşamasına gelmiştir.

Basın mensuplarının önünde zor durumda kalan Nazlı, Ferit’in yakasına yapışarak ondan alacağı intikamın çok kötü olacağını söyleyecek. Onları bu duruma Nazlı’nın düşürdüğünü hatırlatan Ferit, ise bunu göz ardı etmemesini ifade edecek. Nazlı ve Barış Bey’in yeni bir ilişki içerisine girdikleri sahte evliliğin detayları ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS