Dün akşam Survivor'da kim elendi? 16 Nisan 2018 son bölümde Survivor'da kim gitti?

  1. Ajanda
Dün akşam Survivor'da kim elendi? 16 Nisan 2018 son bölümde Survivor'da kim gitti?
Dün akşam Survivor'da kim elendi? 16 Nisan 2018 son bölümde Survivor'da kim gitti?

"Survivor kim elendi?" sorusu 16 Nisan akşamı performans birincilerinin açıklanmasının hemen ardından yanıt buldu. TV yayınından önce sonuçların açıklanmasının beklendiği internet adresinde ise yoğunluktan dolayı gecikme yaşandı. Peki, dün akşam yapılan son dakika açıklamasında Survivor'dan elenen isim Cumali, Damla ve Hakan üçlüsünden hangisi oldu?

"Survivor kim gitti?" sorusu 16 Nisan'ı 17 Nisan'a bağlayan gece saat 20:00'de Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.  Berna’nın doktorundan gelen haberi yarışmacılarla paylaşan Acun Ilıcalı, Berna’nın Survivor hayatının noktalandığını doğruladı. Öte yandan veda konseyinde eleme adayı olan Cumali, Damla ve Hakan üçlüsünden bu hafta Survivor'dan elenen isim Cumali oldu.

SURVİVOR 2018 ELEME ADAYLARI KİMLER?

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı yaptıkları oylama sonucunda Cumali’nin adını listeye yazdırdı. Bireysel dokunulmazlık oyununda kolyenin sahibi olan Hilmicem ise Hakan’ın adını potaya dahil etti. 15 Nisan tarihindeki son oylamada ise Damla Can listeye giren son isim oldu. Buna göre Survivor’dan elenen isim Damla, Hakan ve Cumali üçlüsünden biri olacak.

SURVİVOR'DA KİM GİTTİ?

Bir süredir sakatlığı nedeniyle yarışlara çıkamayan Berna’dan kesin haber dün akşam geldi. Doktorun Berna’nın durumunu kontrol etmek için yaptığı tetkiklerin sonuçlarının açıklanmasının ardından genç yarışmacının diz kapağında çatlak olduğu duyuruldu. Veda konseyi öncesinde beklenmedik bir ayrılığın yaşandığı yarışma programında Berna adaya veda eden ilk isim oldu.

SURİVOR BERNA CANBELDEK KİMDİR?

Berna Canbeldek, Survivor'un 2014-2015 kadrosunda yer almıştı. Berna Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yaptığı dans gösterileriyle tanınıyor. Profesyonel dansçı ve dans eğitmeni olan Berna Canbelek 1989'da Bursa'da doğmuştur. 12 yaşından beri dans eğitimi alan, ailesiyle birlikte Almanya'da yaşayan Berna 1.69 boyunda ve 56 kilodur.

Acun Ilıcalı, Survivor All Star takımına sakatlanan ve yarışmadan ayrılan Ecem'in yerine Berna Canbeldek'in katıldığını sosyal medya hesabından duyurdu. Programın devam ettiği esnada Instagram hesabında gönüllülere katılacak olan yeni yarışmacıyı duyuran Ilıcalı, konseyde yer alan isimlerin ise yeni yarışmacıyı gelecek bölümde öğreneceğini ifade etmişti. Yarışma sonrasında yaptığı sosyal medya paylaşımları ile magazin gündemine oturan Berna takipçilerinden de büyük ilgi görmüştü.

SURVİVOR DAMLA CAN KİMDİR?

Survivor'da başarılı bir sezon geçirdiği esnada sigara içerken görüntülerinin ortaya çıkması performansının önüne geçmişti. Bu nedenle açıklama yapmak zorunda kalan Ilıcalı, yarışmacının uyarıldığını duyurmuş ve bundan sonra böyle bir durumun olmaması için daha fazla özen göstereceklerini ifade etmişti. Kişisel gelişim koçu ve spor eğitmenliği de yapan Can, yarışma öncesi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Her şeye rağmen benimle misiniz?" diye sormuştu.

SURVİVOR HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

Hakan Hatipoğlu, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Var Mısın Yok Musun adlı yarışma programında dikkat çeken isimler arasında yer almış ve aynı yarışmada tanıştığı Gizem Hatioğlu ile dünyaevine girmişti. Survivor Panorama'da ve TV8'e ait çeşitli programlarda sunuculuk da yapan Hakan, çekimler esnasında adada olmak istediğini sık sık dile getirmişti.

SURVİVOR CUMALİ KİMDİR?

Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır. Daha önce defalarca Survivor’a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır.” Sloganı ile gündeme oturdu.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS