Elimi Bırakma 42. bölüm fragmanı: Cenk gerçekleri öğreniyor

Elimi Bırakma 42. bölüm fragmanı: Cenk gerçekleri öğreniyor

Elimi Bırakma dizisi yeni bölüm fragmanı Cenk’in katilin kimliği ile ilgili detaylara ulaşacağını gösterdi. Pazar günleri diziseverlerin karşısında olan projede bu hafta Azra ve Cenk cephesinde sıra dışı gelişmeler yaşanacak. Peki, Elimi Bırakma 42. bölümde kimliği ortaya çıkan Burhan’ın durumu ne olacak?

Elimi Bırakma fragman videosu Azmi ve Mesut’un Burhan’ı takip edeceğini gösterdi. Öte yandan Sumru’nun zor durumda olan Cansu’ya yakınlığı da dikkatlerden kaçmayacak. İşte Elimi Bırakma dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve 26 Mayıs 2019 tarihli bölümde yaşanacaklar…


ELİMİ BIRAKMA FRAGMAN VİDEOSUELİMİ BIRAKMA 42. BÖLÜM ÖZETİ


Azra’nın Faruk tarafından kaçırıldığından emin olan Cenk onu aramaya başlar. Azra’nın bıraktığı ipucu sayesinde Azra’ya ulaştığında katilin Burhan olduğu gerçeğini öğrenir. Kızının kaza geçirmesinin sebebinin Burhan olduğundan habersiz olan Sumru, ölüm kalım savaşı veren Cansu’nun başındadır.


Öte yandan Burhan’ın katil olduğundan şüphelenen Azmi ve Mesut onu takip ederken, aslında adım adım Azra ve Cenk’e ulaşacaklarının farkında değildirler. Kazada ağır yaralanan Cansu’nun durumu ne olacak? Azra ve Cenk Burhan’ın tuttuğu adamların elinden kurtulabilecekler midir?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS