17. bölüm fragmanı Elimi Bırakma dizisinin son bölümünün ardından yayınlandı

17. bölüm fragmanı Elimi Bırakma dizisinin son bölümünün ardından yayınlandı

TRT1’in pazar günleri ekrana taşıdığı Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı ile Sumru’nun Fatma meselesi yüzünden tedirgin olacağını gösterdi. Mert’in Fatma ile görüşmesini engellemek isteyen Sumru yeni adımlar atacak. İşte Elimi Bırakma 17. bölüm fragmanı ve bu hafta dizide yaşanacak tüm gelişmeler…

Elimi Bırakma fragman videosu 18 Kasım’daki yeni bölümde yaşanacakları gösterdi. TRT1 ekranlarında Pazar günleri yayınlanan dizide Cenk bu hafta mektubun peşine düşecek. İşte Elimi Bırakma dizisi 17. bölüm tanıtımı ve bu hafta dizide yaşanacak tüm gelişmeler…

ELİMİ BIRAKMA FRAGMAN VİDEOSU

ELİMİ BIRAKMA 16. BÖLÜM ÖZETİ

Azra Mert’in sert tepkilerine rağmen onu kazanmaya çalışmaktan vazgeçmez… Burhan’la yolu kesişen Fatma Sumru’nun karşısına yeni bir tehdit olarak çıkarken, Sumru Mert’i bir süreliğine de olsa Fatma’nın görmesine izin verir.

Ancak Fatma bununla yetinmeyerek Sumru’ya sorun çıkarmaya devam eder. Azra diğer taraftan babasının şaibeli ölümü için Çetin’le birlikte davayı açar. Cenk ise arabasında kaybolan mektubun peşine düşer.  Cansu’nun beklenmedik bir an da kaybolması Azra ve Cenk’i zora sokar.

ELİMİ BIRAKMA 16. BÖLÜM İZLE

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk'in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma'nın yapımcılığını Üs Yapım - Süreyya Önal, yönetmenliğini Sadullah Çelen, senaryosunu Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı kaleme alıyor. Dizinin başrollerini ise Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan  ve Gökçe Yanardağ gibi ünlü isimler paylaşıyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS