Elimi Bırakma 12. bölüm izleyici ile buluştu!

Elimi Bırakma 12. bölüm izleyici ile buluştu!

Elimi Bırakma dizisi yeni bölüm fragmanı ile Feride Hanım’ın hesap sormaya başlayacağını gösterdi. Azmi ve Serap’ın yaptıkları bu kez önlerine çıkacak. Peki, Cenk’in Azra’yla ilgili düşüncelerinde alacağı kararlar Elimi Bırakma 13. bölümde neleri değiştirecek?

Elimi Bırakma fragman videosu Arda ve Mert’in beklenmedik bir anda karşılaşma yaşayacaklarını gösterdi. Öte yandan Sumru ise araştırmaları sonucunda Mert’le ilgili sıra dışı bilgilere ulaşacak. İşte Elimi Bırakma dizisi yeni bölüm tanıtımı ve bu hafta sevilen dizide yaşanacaklar…

ELİMİ BIRAKMA12. BÖLÜM İZLE

ELİMİ BIRAKMA 12. BÖLÜM ÖZETİ

Azra’nın Çelenlerin evinde kalmaya başlamasıyla dengeler yeniden bozulur. Feride Hanım, kendisine zorla aldırtılan raporun hesabını Azmi ve Serap’tan sorarken, Serap ise Azra konusunda daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalır. Çelen ailesi düşman olarak kabul ettikleri Azra’yı evden göndermenin yollarını ararken Cenk ise artık Azra’ya olan duygularına yenik düşmeye başlar. Sumru’nun hayatı ise geçmişten gelen büyük bir tehditle alt üst olur. Bundan sonra Sumru’yu zor günler beklemektedir.

ELİMİ BIRAKMA OYUNCULARI

Arda’nın okuldan aldığı ceza sonucunda, bir sosyal projeye dahil olması, Mert’le yollarının kesişmesine neden olur. Diğer taraftan Sumru ve Azmi de Mert konusunda ipuçlarına ulaşırlar. Mert çemberi giderek daralmaktadır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS