Emir, Kara Sevda 65. son bölümde izleyiciyi şaşırttı

Emir, Kara Sevda 65. son bölümde izleyiciyi şaşırttı

Dün akşam yeni bölümü ile ekranlara gelen sevilen dizide Nihan, Kemal'in abisinin kendisinin kardeşinin katili olduğunu öğrendi. Gelecek bölümde yaşanacak gelişmelerin merak konusu olduğu dizide Emir ile Zeynep'in evlenip evlenmeyecekleri ortaya çıkacak.

Kara Sevda son bölüm izleyiciyi ekrana kilitlerken cinayetle ilgili gelilmeler Nihan ile Kemal'in arasını açtı. Yaşananları unutmaya hazır olan Nihan ise Kemal'dan umutlu olmasını isterken abisinin işlediği cinayetten dolayı kendisini suçlu hisseden Kemal, Nihan'ın yüzüne bakmakta zorlanacak.KARA SEVDA 65. SON BÖLÜM İZLE


ABİSİ CİNAYETİ İTİRAF EDİYOR


Yıllar önce yaşanan cinayetle ilgili araştırmalara devam eden Mercan komiser birçok bulguya ulaşsa da cinayeti kimin işlediğini kesin olarak kanıtlayamamıştı. Kemal dair herkesin şüpheli konumda olması ve evde kaybolan bıçağın aranması Nihan’ı huzursuz ederken çevredekilere aldırış etmeyen Nihan, sırrın çözülmesini bekledi. Kemal’in abisinin yaşanan cinayetle ilgili itirafta bulunmasının ardından Nihan’ı arayarak üzgün olduğunu ifade eden Kemal bir daha asla eskisi gibi olamayacaklarını söyleyecek.  Annesinin “Sizin hikayeniz burada bitti Nihan” sözlerine rağmen ok sevdiği Kemal’den ayrılmak istemeyen Nihan, “Bitemez anne” diyerek yaşananlardan Kemal’in sorumlu olmadığını dile getirecek.


ZEYNEP: İSTESEN DE İSTEMESEN DE EVLENECEKSİN


Abisinin tüm karşı gelmelerine rağmen Emir’e olan hislerini engel olamayan Zeynep, birlikte geçirdikleri gece sonrası Emir’i evliliğe ikna etmeye çalışacak.  Zeynep’in yaptıklarının ardından şaşıran Emir ise “İstesen de istemesen de o nikah masasına oturacaksın” diyen Zeynep’e yanıt vermekte zorlanacak.


Zeynep’in tedavi için hastaneye kaldırılmasından sonra aralarında yaşanan problemlere rağmen yeniden bir araya gelen Kemal ve Nihan birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini dile getirmişti. Nihan’ı öldürmek için harekete geçen kişileri tespit eden Emir ise Kara Sevda 61’inci bölümde ele geçirdiği kişilere “Nihan’ı öldürmeyi nasıl aklınızdan geçirirsiniz?” diye sordu. İşte, gelecek bölümün tanıtım videosu ve Kemal ile Nihan’ın başına gelecek olaylar. 


GEÇTİĞİMİZ BÖLÜMLERDE NELER OLDU?


Yaşanan cinayetle ilgili verileri araştıran Mercan komiser Kemal’den şüphelendiğini açıkça belli ederken evde bulunmayan bıçağın nerede olduğunu sordu. Sorular karşısında panikleyen Kemal ise elinde bulunan yarayı gizlemek için büyük çaba sarf etti. Öte yandan komiserin Kemal’e sorular sormasına sinirlenen Nihan ise Mercan için “Akıl hastası” ifadesini kullandı.


MERCAN (GİZEM KARACA) KİMDİR?


Manken ve oyuncu Gizem Karaca, 9 Temmuz 1992 yılında İstanbul’da doğdu.  Annesi Münevver Karaca, babası Cüneyt Karaca'dır. Aslen anne tarafından Arnavut, baba tarafından Selaniklidir. Küçükken ailesi Amerika'ya taşındığı için çocukluğu ABD ve Kanada'da geçti. İlkokulu ABD'de, ortaokulu Kanada'da bitiren Karaca lise yıllarında Türkiye'ye döndü. Lise bittikten sonra İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı. İngilizce ve Fransızca biliyor.


İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü kazandıktan sonra zor geçen derslerden kaçmak için güzellik yarışmasına katılmaya karar vermiş, Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasına katıldı ve 2. oldu. Yarışma bittikten hemen sonra gelen dizi tekliflerini değerlendirmiş, 2012 yılında yayınlanan Eve Düşen Yıldırım adlı dizide başrol ile oyunculuk kariyerine başladı.


2012-de Emir'in Yolu isimli ikinci dizisinde de baş rol Güneş Sancaktar'ı oynadı. 13. bölümün ardından dizi yayından kaldırıldığı için bir süre Amerika'ya gidip New York Film Akademisi'nde oyunculuk eğitimi alan Gizem Karaca yeni dizisi Benim Hala Umudum Var ile 2013 ün yazında ekranlara dönüş yaptı. Güzel oyuncu 2014 yılında Seni Seviyorum Adamım isimli ilk sinema filminde başrol oynadı. Film 21 Kasım'dan itibaren vizyona girdi. Karaca 2014 Haziran ayında Star TV'de yayınlanmaya başlayan Güzel Köylü adlı dizide Mehmet Ali Nuroğlu ve Berk Cankat ile beraber başrol oynadı. Ancak dizi, 17 Haziran 2015'te sona erdi. 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS