Esin, Şevkat Yerimdar 12. bölümde neler yaşayacak?

Esin, Şevkat Yerimdar 12. bölümde neler yaşayacak?

Esin, Şevkat Yerimdar 12. bölümde neler yaşayacak?

Şevkat Yerimdar'ın yeni bölümünün fragmanında Esin'in Şevkat'e olan sevgisi nedeniyle miras dilekçesini gizleyeceği ortaya çıktı. Şevkat ile telefon görüşmesinde gelen zarfın bankadan olduğunu söyleyen Esin, miras kaldığını gizleyecek. Öte yandan Esin'in neden kendisinden böyle bir şeyi sakladığı düşünmeye başlayan Şevkat, çevresindekilerden "Sana sırılsıklam aşık da ondan" yorumunu alacak.

Şevkat Yerimdar son bölümde Şevkat'in suçlular tarafından kaçırılan Esin'i kurtarmak için büyük çaba harcaması gündem olmuştu. Öte yandan gelecek bölümde Şevkat'in evinde bir çanta dolusu parayı gören mahalle sakinleri bu kez Şevkat'in bileti bozdurarak paraları aldığını düşünmeye başlayacak. Esin'in kurtulmasının ardından yaşanacak gelişmelerin belli olduğu 12'nci bölümün tanıtım videosu ise şöyle;

11. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Mahallelinin bayiden aldığı Milli Piyango biletine büyük ikramiyenin çıkmasıyla birlikte kahvede biletin kimde durması gerektiği yönünde tartışmalar çıkacak. Kahvehanede yapılan tartışmalar sonrasında biletin güvenliği için en doğru kararın Şevkat olacağı ifade edilecek ve Milli Piyango bileti genç adama emanet edilecek. Bileti nereye koyduğunu hatırlamadığını söyleyen Şevkat ise mahalleliyi oldukça öfkelendirecek. Zengin olduklarını düşünürken Şevkat’in bileti kaybetmesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayan mahalleli öfkesini Şevkat’ten çıkarmak isteyecek. Öte yandan Esin’in sanata verdiği önemi hafife alan Şevkat genç kadının uyarısı ile karşı karşıya kalacak. “Senin için Beşiktaş ne kadar önemliyse benim için de sanat o kadar önemli” diyen Esin, Şevkat’i zor durumda bırakacak.

DİZİNİN OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Geçtiğimiz haftalarda bebek olayının gündem olduğu dizide Esin’in kaçırılması Şevkat’i çileden çıkarırken ona herhangi bir zarar gelmesi halinde kendisini kaçıran kişileri affetmeyeceğini belirten Şevkat, Esin için endişelenecek. Şevkat’ten yardım isteyen Esin, ise ona sesini duyurabilmek için çığlık atarak sesini duyurmaya çalışacak. Mahallede yer alan kişilerle birlikte depoya baskın düzenleyen Şevkat, Esin’i kurtararak onun yeniden rahat bir nefes almasını sağlayacak. Dizide yaşanacak olan diğer gelişmeler ise önümüzdeki haftalarda ekrana gelecek bölümlerde ortaya çıkacak.