Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitiyor mu, yeni sezon ne zaman başlayacak?

EDHO dizisi olarak da bilinen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonunun devam edip etmeyeceği belli oldu. Salı akşamları takipçileriyle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sezon finali tanıtımının yayınlanmasıyla birlikte projenin takipçilerine müjdeli haber geldi. Peki, gelecek sezon da ekranda olacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonu ne zaman başlayacak?Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezonun son bölümü ile 12 Haziran 2018 Salı akşamı takipçilerinin beğenisine sunulacak.
CIA'in Hızır Çakırbeyli ve ailesine yönelik baskılarının artması ve Deniz'in Hızır'dan boşanma talebi sezon finaline damga vuracak.
Sevilen dizinin yeni sezonunun ise eylül ayının sonlarında veya ekim ayının başlarında yeniden takipçilerinin karşısında olması bekleniyor.
İşte, EDHO'nun sezon finalinde yaşanacaklar ve gelecek bölüme ait tanıtım videosu...
Yaşar'a düzenlenen suikastten sonra dostlarını bir bir ölüme yollayan Çakırbeylilerin tutunacağı tek şey kalmıştır; intikam... Bu ölüm kalım harbinde düşmanından bir adım önde olması gerektiğini bilen Hızır savaşa girdiği gücün de farkındadır.
6 / 6
Bunun için silahlar kuşanılmadan önce çok iyi bir plan yapılmalıdır. Önce Hızır'ı sonra Ünal'ı bitirmek isteyen Sam de Ziya ile pazarlıklara devam eder. Gözlerinin önünde yaşanan korkunç olaydan sonra Hızır'a sarılıp, eve geri çağırması beklenen Meryem, aksine daha kararlı bir şekilde mahkemeye gitmek ister. Meryem'e yaşattıklarının ağırlığının farkında olan Hızır ise diretmekten vazgeçecektir. Daha fazla acıyı göğüslemesini istemediği karısıyla gittikleri duruşma salonunda belki de son kez bir arada olacaklardır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS