Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde CIA'den Hızır planı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde CIA'den Hızır planı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı Çakırbeyli ailesinde yaşanacak diğer gelişmeler ekrana taşıyacak. CIA’in kendisine yönelik planlarının farkında olan Çakırbeyli bu kez daha sert adımlar atacak. “CIA de beni nasıl bitirmek istiyorsa bitirsin” ifadelerini kullanan Hızır’a Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Çakırbeyli ailesinden de destekler gelecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu Meryem'in Hızır'a olan tepkisinin nasıl sonuçlanacağını gösterecek. Hızır’ı ortadan kaldırmak adına planlarına devam eden isimler bu kez yeni kararları uygulamaya sokmaya çalışacak. İşte 5 Haziran 2018 Salı akşamı ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da bu hafta yaşanan tüm gelişmeler…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN VİDEOSU

EDHO 106. BÖLÜM ÖZETİ

Ava giderken avlanan Kudret'in artık kaçacak yeri kalmamıştır. Bu sayede düşmanıyla karşı karşıya gelen Tipi, nihayet aklının kabullenmediği gerçeklerle yüzleşir. Bu yeni travma ile birlikte hafızası yerine geldiğinde, eski haline dönen Tipi'yi kontrol altına almak kolay olmayacaktır. Derya ile yeni bir hayat kurabilmek uğruna silahından vazgeçen Yaşar'ın da düşmanıyla yüzleşme fırsatı bulduğunda verdiği sözden dönüp dönmeyeceği merak konusudur. Sırasıyla Yaşar ve Hızır'ı yok etmek isteyen Sam, ölüm makinası olarak bilinen Ziya'yı daha hızlı hareket etmesi konusunda uyarır. Dost görünümlü düşmanların durmadan Cia ile yaptığı pazarlıklar, şimdiye kadar sakin ve temkinli davranan Alparslan'ın dahi sabrını taşıracaktır. Çakırbeyli hanesinde herkes tehlikede olan evliliklerin peşine düşmüşken Hızır ve Meryem inatlaşmaya devam ederler. Bu diretmeler neticesinde yeni bir hamleyle atağa geçen Meryem'in planı bu kez Hızır'ı yalnızlaştırmak üzere olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

İntikam arzusuyla hareket eden Kudret, Cia'in desteğini arkasına almış olmanın vermiş olduğu özgüvenle babasını dahi öldürebilecek bir caniye dönüşmüştür. Ağına ikinci kez düşürdüğü Derya'nın peşinden, bu kez kurulan tuzağa tanık olan Meryem'in de canı tehlikeye girer. Çakırbeyliler ile birlikte Yaşar'ın da bir numaralı belası haline gelen Sam'in oyuncağını bulup yok etmeden, başa gelebilecek yeni belalara engel olmak mümkün değildir. Derya'yı düştüğü tuzaktan kurtarabilmekten başka bir isteği olmayan Yaşar'ın en büyük adağı, silahını gömüp sevdiğiyle birlikte sıfırdan bir hayat kurmak olacaktır. Tanık olduğu bunca şeyden sonra Hızır ile boşanmakla ilgili kararından dönmesi beklenen Meryem ise geri adım atmayarak herkesi şaşırtır. Dostuyla düşmanıyla üyelerinin teker teker eksildiği masa, yeni bir yol çizme kararı almadan önce son kez güvenmedikleri liderleri Ünal'ı karşılarına alır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle her Salı ATV’de!

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS