94. bölüm fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölümün ardından ekrana geldi mi?

94. bölüm fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) son bölümün ardından ekrana geldi mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı 94. bölümde Hızır Çakırbeyli ve ailesinin uyuşturucu çetelerine karşı verdiği mücadelede atacağı adımları gösterecek. Takipçilerinin EDHO olarak adlandırdığı dizide bu hafta Ceylan yeniden özgürlüğüne kavuşurken Hızır da baskın için hazırladığı planı çevresindekilerle paylaşmıştı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. bölüm fragmanı ne zaman ekranda olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde baskın yapmaları gerektiğinin altını çizen Hızır yine gündem yaratan açıklamalarda bulunmuştu. Geçtiğimiz hafta Pudra Hakkı’nın boğazına sarılan Çakırbeyli uyuşturucu işine bulaşan herkesten intikamını alacağını göstermişti. Yeni haftada Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yaşanacakların aktarılacağı 94. bölüm fragmanının ise pazar günü yayınlanması bekleniyor. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN VİDEOSU

Masada yaşanan karışıklıkları kendi lehine çevirmek isteyen Çakırbeyli geçtiğimiz hafta bomba hazırlaması için Servet’e talimat vermişti. Birçok kişinin ölümüne neden olacağını düşünen Servet ise kısa süreli bir pişmanlık yaşamıştı. Yeni haftada baskın yapacaklarının sinyalini veren Hızır ise zor bir süreç içerisine girdiklerini itiraf etmişti. Ünal ise Ceylan’la yapacağı konuşmada Hızır’ın bütün planlarını açıklayacak. Kendilerinin de tehlikede olduğunu ifade eden Ünal dikkatli olunması gerektiğini altını çizecek.

EDHO DİZİSİNDE (EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) GÜNDEM HIZIR’IN PLANI!

Sevilen dizinin gelecek bölümüyle ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde; Hızır ve Ünal Kaplan, ortak düşmanları ortaya çıkarmak amacıyla çıktıkları yolda çok önemli bir isim olan Güneş'e vararak büyük bir başarı elde etmişlerdir. Bu yolda onlara ayak bağı olan herkesin sırayla yok edilmesinin zamanı gelmiştir. Bunlardan en önemlisi, aileye sızarak Çakırbeylileri içerden bitirme görevini üstlenen Selda'dır.

Hızır'ın planlarından biri de el koydukları tırın içine saklanan Alparslan sayesinde Güneş'in mekanını belirleyip baskın yapmaktır. Tırın götürüldüğü yerin bir depodan daha fazlası olduğunu öğrenen Çakırbeyliler, ulaştıkları bu önemli bilgiyle vakit kaybetmeden harekete geçerler. Öncesinde, evde konuşulanlardan herkesin Şahin Ağa'nın mekanında toplanacağı bilgisini edinen Selda, bu bilgiyi Ekrem'le paylaşmakta geç kalmaz. Her iki tarafın da karşılıklı kuracağı pusular yüzünden yaşanacak yeni kayıplar kaçınılmaz olacaktır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS