100. yeni bölüm fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. bölüm ardından yayınlandı mı?

100. yeni bölüm fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. bölüm ardından yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı masa üyelerinin masada öleceğini söyleyen Hızır'ın açıklamaları sonrasında merak konusu oldu. 17 Nisan akşamı yayınlanan son bölümde Hızır'ın sözleri herkesi şaşırtmıştı. Peki, EDHO olarak da adlandırılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. bölüm fragmanını yayınlayacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu yeni haftada Hızır'ın nasıl bir hamle yapacağını gösterecek. “Masada olan masada ölür, kural böyle” diyerek kendisine meydan okuyan kişileri hasım belleyen Hızır, kendi tedbirlerini almaya devam edecek. Gelecek bölümde yaşanacak gelişmelerin yer alacağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. bölüm fragmanının ise pazar günü yayınlanması bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN VİDEOSU

Hızır Çakırbeyli’nin yeni düşmanlar edineceği bölümde Yaşar da ağır bir yara alacak. Trafikte aracı kurşunlanan Yaşar bölgeden kaçmak zorunda kalırken kendisine tehdit savuranlara aynı sertlikte yanıt veren Hızır “Bundan sonra hasmımsınız” diyecek.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 99. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

EDHO ( EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) 99. BÖLÜM ÖZETİ

17 Nisan 2018 akşamı ekrana gelecek  yeni bölümün özeti şöyle; Kimsesiz Yaşar'ın uzun zaman sonra karşısına çıkan gizli sevdası, dikkatsizce hareket etmesine ve sonucunda Reşit'in ağına düşmesine sebep olmuştur. Hızır Çakırbeyli eski dostuna olanları yeni düşmanına ödetmeye kararlıdır. Olanlardan sonra Reşit'i bir kez daha mekanında ağırlayan Hızır, eski olumlu tavrının aksine artık alenen hasım olduklarını vurgular. Reşit de bu karşılamaya cevaben küçümsediği Çakırbeylilere tehditler yağdırır. Artık sıranın kendilerinde olduğunu bilen Hakkı ise canını kurtarmak için Ekrem'den derhal etkili bir plan yapmasını ister. Eski hasımlarını da unutmayan Hızır kendinden beklendiği gibi masadaki ölümler için hazırlık yapmaktadır. Kural Kuraldır. Masada oturan masada ölecektir. Kalp doktoru Derya'nın eve gelmesiyle ortaya çıkan durumlar, Çakırbeyli ailesini Meryem'in hasta olduğu gerçeğine de yakınlaştırır. Her yerde gözü kulağı olan Hayriye Ana, Derya'nın kadın doğum uzmanı olmadığını bildiğinden, yakaladığı ipin ucunu düğümü çözene kadar bırakmamaya kararlıdır.

EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümle ilgili yapılan özet açıklama şöyleydi; Hızır Çakırbeyli şüphelerinde yine yanılmamış, arkasından iş çevirdiğini düşündüğü Alparslan'ı takip ederek Meryem ve Ceylan'ı hastanede gafil avlamıştır. Karısının ölümle burun buruna geldiğini öğrenen Hızır'ı kontrol etmek kolay olmayacaktır. Tüm masanın bir araya geldiği toplantıda, Çakırbeyli Ailesi'ne silah doğrultanların arkasında kim varsa, ne pahasına olursa olsun yok edileceği konusunda anlaşılır. Böylece sevdiklerine dokunanlara neler yapabileceklerini gösteren Çakırbeyliler düşmanlarından gelecek yeni tehlikelere karşı da önlem almış olurlar. Bu güç gösterisinin hemen ardından yıllardır hapiste olan, normal şartlarda da kolay kolay dışarı çıkması beklenmeyen Reşit adlı bir bela ortaya çıkar. Masadan alacaklı olduğunu söyleyerek karşısına dikilen bu belayı başından savmak isteyen Hızır bunu kolay kolay başaramayacaktır.

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS