Bu akşam Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) sezon finalinde neler olacak?

Bu akşam Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) sezon finalinde neler olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı Çakırbeyli ailesinde deprem yaşanacağını gösterdi. Geçtiğimiz hafta boşanma isteğini Hızır’la paylaşan Meryem bu kez “Geride bir aile bırakmak istiyorsan sadece ölecekleri yanına al” diyecek. Düşmanlarının kendisini kesin olarak bitirme isteğinin farkında olan Hızır ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde karşı atağa çıkacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu yeni haftada intikam sürecinin başlayacağını gösterdi. Hızır’ın Meryem’in boşanma isteğini kabul etmesinin ardındansa beklenen dava gerçekleştirilecek. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ve EDHO’da bu hafta yaşanacaklar…

EDHO FRAGMAN VİDEOSU

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİ ÖZETİ

Yaşar'a düzenlenen suikastten sonra dostlarını bir bir ölüme yollayan Çakırbeylilerin tutunacağı tek şey kalmıştır; intikam... Bu ölüm kalım harbinde düşmanından bir adım önde olması gerektiğini bilen Hızır savaşa girdiği gücün de farkındadır. Bunun için silahlar kuşanılmadan önce çok iyi bir plan yapılmalıdır. Önce Hızır'ı sonra Ünal'ı bitirmek isteyen Sam de Ziya ile pazarlıklara devam eder. Gözlerinin önünde yaşanan korkunç olaydan sonra Hızır'a sarılıp, eve geri çağırması beklenen Meryem, aksine daha kararlı bir şekilde mahkemeye gitmek ister. Meryem'e yaşattıklarının ağırlığının farkında olan Hızır ise diretmekten vazgeçecektir. Daha fazla acıyı göğüslemesini istemediği karısıyla gittikleri duruşma salonunda belki de son kez bir arada olacaklardır.

EDHO (EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ava giderken avlanan Kudret'in artık kaçacak yeri kalmamıştır. Bu sayede düşmanıyla karşı karşıya gelen Tipi, nihayet aklının kabullenmediği gerçeklerle yüzleşir. Bu yeni travma ile birlikte hafızası yerine geldiğinde, eski haline dönen Tipi'yi kontrol altına almak kolay olmayacaktır. Derya ile yeni bir hayat kurabilmek uğruna silahından vazgeçen Yaşar'ın da düşmanıyla yüzleşme fırsatı bulduğunda verdiği sözden dönüp dönmeyeceği merak konusudur. Sırasıyla Yaşar ve Hızır'ı yok etmek isteyen Sam, ölüm makinası olarak bilinen Ziya'yı daha hızlı hareket etmesi konusunda uyarır. Dost görünümlü düşmanların durmadan CIA ile yaptığı pazarlıklar, şimdiye kadar sakin ve temkinli davranan Alparslan'ın dahi sabrını taşıracaktır. Çakırbeyli hanesinde herkes tehlikede olan evliliklerin peşine düşmüşken Hızır ve Meryem inatlaşmaya devam ederler. Bu diretmeler neticesinde yeni bir hamleyle atağa geçen Meryem'in planı bu kez Hızır'ı yalnızlaştırmak üzere olacaktır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS