Son bölümde Evlat Kokusu'nda neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanında Zeyno Çınar'ı isteyecek

Son bölümde Evlat Kokusu'nda neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanında Zeyno Çınar'ı isteyecek

Evlat Kokusu yeni bölüm fragmanı oğluna kavuşmak üzereyken Zümrüt'ün oyunuyla kaçırılan Çınar'ı kaybetmekten korkan Zeyno'nun Arslan'a hesap soracağını gösterdi. Çınar’ın elinden alınacağını öğrenen Zümrüt, yaptığı planı uygulamaya sokarak Çınar’ı kaçırmak isterken kendisine engel olmak isteyen Aslan, uçağa yetişemeyecek. Evlat Kokusu’nda 26 Nisan günü ekrana gelecek bölümde Zeyno çocuğunun ikinci kez elinden alınma ihtimali karşısında gözyaşı dökecek.

Evlat Kokusu son bölümde Çınar için mücadeleye devam eden Zeyno, Arslan ile yakınlaşınca Zümrüt sinirden ne yapacağını bilememişti. Çınar ile birlikte dağ evine giden Arslan burada Çınar ve Zeyno’nun birlikte vakit geçirmesini sağlamıştı. Evlat Kokusu’nun yeni bölüm fragmanına göre Çınar’ı Zeyno’ya bırakmak istemeyen Zümrüt uçağa binerek çocuklarını kaçıracak…EVLAT KOKUSU 6. SON BÖLÜM İZLE


ZEYNO: BUNLAR ACIMASIZ


Çocuğuna kavuşmanın hayalini kuran Zeyno, Çınar’ın Zümrüt tarafından kaçırıldığını öğrenince Arslan’ın kapısına dayanarak kendisine hesap sormak isteyecek. Çınar’ın nerede olduğu soran Zeyno “Hadi bunlar acımasız insanlar sen neden müdahale etmedin?” diyecek. Olanların hiç birisinden haberinin olmadığını söyleyen Arslan kendisinin masum olduğunu anlatmaya çalışırken Zeyno durum karşısında daha da öfkelenecek ve “Senin neden haberin var Arslan?” yanıtı verecek.


BU HAFTA DİZİDE NELER OLACAK?


Zümrüt ile Zeyno’yu karşı karşıya getiren Serdar, Çınar’ı Zeyno’ya vereceğini söyler. Zümrüt ise ağabeyi Serdar’ın bu planına şiddetle karşı çıkar. Zeyno ile Serdar arasında gerilim tırmanırken Aslan olaya müdahale eder. Aslan artık en büyük düşmanının Serdar olduğunun farkındadır.


Çocukları da alarak bir arkadaşının evine yerleşen Zümrüt köşke geri dönmemeye ve Aslan’dan boşanmaya kararlıdır. Zeyno’yla gittikçe daha fazla yakınlaşan Aslan ise bir tartışma anında duygularını Zeyno’ya itiraf eder. Çınar’ın velayet davasının görüleceği gün gelir. Ancak ortada ne Çınar ne de Zümrüt vardır. Zümrüt’ün çocuklarla birlikte yurt dışına çıkacağını öğrenen Aslan, havalimanından eli boş döner. Elinde DNA raporu olan Zeyno bu davayı kazanacağından emindir ancak beklenmedik bir kişinin tanıklığı olayın bütün seyrini değiştirir. 


EVLAT KOKUSU’NDA ÖNCEKİ HAFTALARDA YAŞANANLAR


Zeyno ile Arslan arasında bir şeylerin olduğundan şüphelenen Zümrüt, Çınar’ı ikilinin yanından alarak uzaklaşmıştı. Arslan’ın tüm engellemelerine rağmen evden ayrılan Zümrüt, Çınar’ın kendisinin çocuğu olduğunu söyleyerek Zeyno’yu terslemişti. Oğlunu kimseye bırakma niyetinde olmayan Zeyno ise Çınar’ı geri almak için velayet davası işlemlerinin başlatacağını ifade etmişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS