Fazilet Hanım ve Kızları 38. bölüm fragmanı: Hazan gerçekleri haykırıyor (Yeni Bölüm)

Fazilet Hanım ve Kızları 38. bölüm fragmanı: Hazan gerçekleri haykırıyor (Yeni Bölüm)

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de ekrana gelecek. Sevilen isimleri kadrosunda bulunduran dizinin bu bölümünde Yağız ölümle yüz yüze geliyor! Hazan'ın Kerime'ye gerçekleri haykıracağı dizi hakkında ipuçları elde etmek isteyenler için Fazilet Hanım ve Kızları 38. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde!

Cumartesi akşamlarının ilgiyle takip edilen dizilerinden Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümü ile bu akşam saat 20.00'de izleyicilerin karşısında olacak. Nazan Kesal, Mahir Günşıray, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Afra Saraçoğlu, Alp Navruz, Tolga Güleç, Hazal Türesin ve Ecem Baltacı gibi oyuncuların rol aldığı dizinin bu bölümünde Yağız ölümle yüz yüze gelecek! Hazan'ın gerçekleri haykıracağı bu bölümde sürpriz gelişmeler izleyenleri ekran başına kitleyecek.

Yeni bölümde neler olacak?

Elinde Yağız’ın kanıyla ona bir şey olmasının korkusunu yaşayan Hazan, Kerime’ye gerçekleri haykırsa da sesini duyuramaz. Yağız’ın da tehlikede olduğunu öğrenmeleriyle yalıyı saran korku artık ikisi içindir. Hazım’ın tüm kararlılığıyla polisten uzak durmaya çalışması Fazilet ile birlikte Gökhan’ı da rahatsız ederken, ablasına bir şey olmasından korkan Ece herkesten habersiz polise haber vermiştir.

Yağız ve Hazan sıkıştıkları köşede kendilerine bile itiraf edemedikleri duyguları birbirlerine itiraf etmeye hazırlanırken patlayan silah bekleyenleri darmadağın eder. Sinan yaşadığı suçluluk duygusuyla kıvranırken, taş üstünde taş bırakmayan bir karşılaşma yaşanır.

Fazilet Hanım ve Kızları 38. Bölüm Fragmanı

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS