Fazilet Hanım ve Kızları final fragmanı: Yeni bölüm üzecek!

Fazilet Hanım ve Kızları final fragmanı: Yeni bölüm üzecek!

Fazilet Hanım final bölümü ile bu hafta son kez takipçilerinin karşısında olacak. Hazan ve Yağız’ın ilişkilerinin olumsuz sonuçlanacağı dizide genç kız öğrendiklerinin ardından soluğu mezarlıkta alacak. Kendisine yapılanların hesabını sormak isteyen Hazan, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde duygusal anlar yaşamıştı.

Fazilet Hanım ve Kızları final fragmanı yayınlandı. Hazan’ın karşısına çıkan Sinan’ın bir kez daha hüsrana uğrayacağı bölümde Yağız da ayrılık sinyalleri verecek. İşte 9 Haziran 2018 Cumartesi akşamı son kez ekrana gelecek Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin final bölümünde yaşanacaklar…

FAZİLET HANIM FRAGMAN VİDEOSU

FAZİLET HANIM VE KIZLARI FİNAL ÖZETİ

Hayatının gerçeğiyle yüz yüze kalan Yağız için tüm dengeler değişirken diğer yandan Hazım, Sinan’ı yok sayar. Gerçeklerin yarattığı kargaşadan fırsat bulan Selin köşe bucak polisten kaçsa da yaklaştığı hazin son kaçınılmazdır. Fazilet geçmişinin karanlık yüzleşmesini farkında olmadan Hazan’ın şahitliğinde yaparken, Hazan öğrendikleriyle alt üst olur.

Gerçekleri öğrenmek isteyen Gökhan’ın Kudret ve Yasemin’in peşine düşmesi Yasemin için büyük tehlike olur. Sahip olduğu her şeyi kaybeden Yağız sona gelmişken, Fazilet kızları için bunca zaman yapamadığı anneliğini yapmaya hazırken, Yağız öğrendiği gerçeğin acısı ile her şeyi arkasında bırakmaya kararlıdır. Hazan Yağıza kendini anlatabilmek için var gücüyle uğraşırken ayakları onu kendi gerçeğine götürür. Fazilet ise hırsıyla girdiği yalıdan dersini alarak ve kendi kızları dahil elinin değdiği herkesin hayatını değiştirerek çıkacaktır.

FAZİLET HANIM SON BÖLÜM ÖZETİ

Gerçekleri öğrenen Yağız’ın Sinan’la yüzleşmesi büyük olur. Şimdiye kadar abilik duygusuyla bastırdığı ne varsa patlatan Yağız’ın hedefinde, Hazan da vardır. Sinan ve Yağız’ın kavgasıyla karışan yalı Ece’den gelen haberle altüst olur. Polis tarafından kurtarılıp hastaneye kaldırılan Ece’nin Selin’i bebeğini kaçırmakla suçlaması ortalığı karıştırır. Her zamanki gibi babasına güvenen Selin bu kez baltaya taşa vurmuştur. Kızının başına gelenlerle çılgına dönen Fazilet kayıp torununun peşindeyken, geçmişin gölgesi de onun peşindedir. Planında son aşamaya gelen Sinan’ın ise Yağız’a son darbeyi indirmek için yine Yağız’a ihtiyacı vardır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS