Game of Thrones 6 .Sezon 4. Bölüm fragmanı nefes kesti! - izle

A A

09.05.2016 - 16:26 Son Güncelleme:

Game Of Thrones (Taht Oyunları) 6. Sezon 3. Bölümü izlemek için haberimizde ki linke tıklayınız..Game Of Thrones 6. Sezon 4. Bölüm fragmanı yayınlandı. Game Of Thrones 6. Sezon 4. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız..Game Of Thrones (Taht Oyunları) Yeni bölümde Jon Snow, Khaleesi ve Margaery Tyrell'in akıbeti merak konusu oldu. İşte Game of Thrones yeni bölümünde yaşanacak önemli olaylar...Milyonlarca hayran kitlesine sahip olan Game of Thrones 6. sezon 3. bölümü yayınlandı!

Game of Thrones 6 .Sezon 4. Bölüm fragmanı nefes kesti! - izle

Milyonlarca hayran kitlesine sahip olan Game of Thrones 6. sezon 3. bölümünü haberimizden izleyebilirsiniz. Geçtiğimiz hafta 6. sezona start veren Game of Thrones yeni bölümü ile Pazar akşamı yayınlandı. Türkiye'de ise Pazartesi günü yayınlanan diziyi haberimizden takip edebilirsiniz. İşte Game of Thrones 6. sezon 3. bölüm hakkında merak ettiğiniz ayrıntılar...

Game of Thrones 6. sezon 3. bölümü ile Pazartesi günü yayınlanacak. Geçtiğimiz hafta 6. sezona başlayan Game of Thrones yeni bölümünde heyecan dolu anlar hayranlarını bekliyor. Yeni bölümde Jon Snow, Khaleesi ve Margaery Tyrell'in akıbeti merak konusu oldu. İşte Game of Thrones yeni bölümünde yaşanacak önemli olaylar...

JON SNOW KARA KALE'DE
Dizinin başrol oyuncularından Jon Snow (Kit Harington) Kızıl Kadın (Melisandre) dokunuşu sonrası tekrar gözlerini açar ve diziye döner. Yeni bölümde ise Yabaniler ve Kuzey Krallığını ele geçiren Ramsay Bolton'a karşı Kara Kale'de çekişme başlar. Kalenin Kumandanı olan Jon Snow yeni bölümlerde Kara Kale'yi Ramsay'e karşı koruma mücadelesi verecek. Bir yandan kaledeki rakipleri olan düşmanları ile mücadele ederken öte yandan da Ramsay'a karşı mücadele verecek. Üstelik Ak Gezenlerin gölgesinde...

STARKLAR GERİ DÖNÜYOR
Görünen o ki 6'ncı sezona hızlı bir giriş yapan Game of Thrones'un yeni sezonuna Stark'lar damga vuracak. Geçtiğimiz bölümlerde flashback sahnelerde diziye dahil olan Lyanna ve Ned Stark'ın ardından çoğumuzun unuttuğu bir Stark karakteri daha diziye geri dönüyor. Spoiler niteliğindeki bilgi dizide Arya Stark karakterini canlandıran Maisie Williams'tan geldi.Williams, Winterfell'in Demir Adalılar tarafından işgal edilmesi üzerine kaçan Rickon Stark'ın diziye geri döneceğini duyurdu. Geçtiğimiz bölümde uzun süredir ortalarda görülmeyen Bran Stark diziye geri dönmüştü. Peki Rickon Stark'ın Game of Thrones'a geri dönemesi ne anlama geliyor?Dizinin 6. sezon 3. bölüm fragmanına baktığımızda Kuzey'in yeni Lordu Ramsay Bolton'a bir hediye verildiğini görüyoruz. Yani bu bölümde Rickon Stark'ın Bolton'un eline geçtiğini görebiliriz.

KHALEESİ KURTULABİLECEK Mİ?
Khaleesi (Daenerys Targaryen) burada Khal Drogo'nun halkı olarak bilinen Dothraki insanları tarafından esir alındı. Yakalanarak götürülen Khaleesi kral tarafından tutsak alınmak istedi ancak Khal Drogo'nun eşi ve Dothraki halkının kraliçesi olduğunu söylemesi üzerine tepki biraz olsun yumuşadı. Game of Thrones 6. sezon 2. bölümünde ise Tyrion Lannister ejderhaları serbest bıraktı. Yeni bölüm fragmanını da ise ejderhaların Dothraki bölgesinde uçtuğu göze çarparken Khaleesi'nin tekrar kurtulacağı yönünde heyecan yarattı.

JAİME LANNİSTER ZOR DURUMDA
Yeni bölümde Jaime Lannister'ın intikam aldığı sahnelere de tanıklık edebiliriz. Zira 'Kral Katili' aşığını zindana atan ve kentin bir ucundan başka bir ucuna çıplak bir biçimde yürümeye zorlayan High Septem ile bu bölümde yüzleşecek. Cersei Lannister'a yapılan olaylardan sonra intikam almak isteyen ancak yeterli desteği bulamayan Jaime bundan sonraki adımı merak konusu oldu.

GAME OF THRONES 5. SEZON'DA NELER YAŞANDI?
Önceki sezonlar gibi 10 bölümden oluşan beşinci sezon Amerika'da 12 Nisan 2015'de yayınlanmaya başladı. Meereen'de Daenerys Targaryen, isyancılarla uğraşırken ciddi kayıplar verir. Bir suikast girişimi esnasında ejderhası Drogon'un sırtına biner ve uzaklaşır. Stannis, Duvar'da hakimiyetini korur. Danışmanı Melisandre'nin tavsiyesi üzerine kızını yakarak öldürür. Cersei Lannister, din taraftarı İnanç'ı şehre getirerek yönetimin önemli kısmını devreder. Arya Stark, Mereen'a giderek Yüzsüz Adamlara katılmak ister. Jon Snow, Gece Nöbetçileri tarafından hain damgası yiyerek hançerlenir ve ölüme terk edilir. Cersei, günahlarının bedeli için şehir içinde çıplak halde dolaştırılır. Arya kör olur, Daenerys ise Dothraki tarafından kaçırılır.

Game of Thrones 6. sezon 3. bölüm izlemek için: TIKLAYIN...

GAME OF THRONES HAKKINDA
Game of Thrones (Türkçe: Taht Oyunları), David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO'da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin'in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı'ndan uyarlanmış olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır. Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda ve Fas'taki mekanlar ile Belfast'taki bir stüdyoda çekilmektedir. İlk bölümü, 17 Nisan 2011 tarihinde HBO'da yayınlanan dizinin beşinci sezonu tamamlanmıştır.Beşinci sezonun ilk bölümü Türkiye'de 13 Nisan 2015 Pazartesi günü televizyonda CNBC-e'de yayınlanmıştır. Beşinci sezonun ilk dört bölümü internet korsanları tarafından sızdırılmıştır. Altıncı sezonu 24 Nisan 2016'da başlamıştır. HBO tarafından yedinci sezon onayını almıştır.

Game of Thrones 6. sezon 3. bölümünü haberimizden izleyebilirsiniz. Nisan ayında başlayan Game of Thrones dizisi 6. sezon 3. bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde Kızıl Kadın (Melisandre)Jon Snow'u tekrar hayata döndürmesi büyük olay yaratmıştı. Yeni bölümde ise Jon Snow yabanilerle birlikte Kara Kaleyi korumaya geçecek. Khaleesi ise esir düştüğü yerden kurtulabilecek mi?

Game of Thrones heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Game of Thrones (Türkçe: Taht Oyunları), David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO'da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin'in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı'ndan uyarlanmış olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır. Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda ve Fas'taki mekanlar ile Belfast'taki bir stüdyoda çekilmektedir. İlk bölümü, 17 Nisan 2011 tarihinde HBO'da yayınlanan dizinin beşinci sezonu tamamlanmıştır.Beşinci sezonun ilk bölümü Türkiye'de 13 Nisan 2015 Pazartesi günü televizyonda CNBC-e'de yayınlanmıştır. Beşinci sezonun ilk dört bölümü internet korsanları tarafından sızdırılmıştır. Altıncı sezonu 24 Nisan 2016'da başlamıştır. HBO tarafından yedinci sezon onayını almıştır

 

KİT HARİNGTON'DAN AÇIKLAMA

Sosyal medyada günün konusu olan Jon Snow'un diziye geri dönmesi üzerine bu karakteri canlandıran İngiliz oyuncu Kit Harington'dan da bir açıklama geldi.

Son bir yıldır her fırsatta diziye dönmeyeceği yönünde açıklamalarda bulunan İngiliz oyuncu, aylardır herkese yalan söylediği için özür diledi.

Canlandırdığı karakterin dirilmesi ile ilgili Entertainment Weekly'ye konuşan Harington, “Herkesten yalan söylediğim için özür dilerim. İnsanların onun ölümüne üzülmesine sevindim. Sanırım en büyük korkum insanların umursamaması olurdu. Ya da sadece ‘İyi, John Snow öldü’ diyebilirlerdi. Ancak belli ki ben ve yapımcılar doğru bir şey yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Harrington'ın seriye veda ettiğini açıklamasına rağmen saçını ve sakalını kesmemesi ve dizinin çekildiği bölgede görülmesi pek çok teoriye konu olmuş, serinin hayranları Jon Snow'un dirilerek diziye geri döneceğini iddia etmişti.