Game of Thrones 6. Sezon 6. bölüm fragmanında heyecan dorukta! - izle

A A

23.05.2016 - 13:32 Son Güncelleme:

HBO' nun rekor kıran dizisi Game of Thrones (Taht Ounları) dün akşam 6. sezon 5. bölüm ile ekranlara geldi. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Game of Thrones dizisinde 6. sezon 5. bölümde Hodor'un akıbetiyle hayranlarını şoke etti! Duygusal bir bölüme sahne olan 6. sezon 5. bölüm'de neler yaşandı? Game of Thrones yeni bölümü (6. Sezon 6. Bölüm) fragmanı yayınlandı. Game of Thrones dizisi yeni bölümü hakkında detaylar ve videolar haberimizde sizlerle..

Game of Thrones 6. Sezon 6. bölüm fragmanında heyecan dorukta! - izle

Game of Thrones 6. sezon 5. bölümü ile yine solukları kesti. Dünyanın en çok izlenen dizisi olan Game of Thrones'un son bölümünde heyecan tavan yaptı. Sansa Stark Tarthlı Brienne ile Kara Kale'ye giriş yaptı. Little Finger (Serçe Parmak) ise hem Sansa'yı arayış hem de yeni planlarını yola koydu. Game of Thrones, David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik TV dizisidir. ABD televizyon kanalı HBO'da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin'in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı'ndan uyarlanmış olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır.

Game Of Thrones 6. sezon 5. bölüm izleyenleri şok etti. Dünyada fenomen olan dizide yine nefesler kesildi. Game Of Thrones'un bu hafta yayınlanan son bölümünde yine heyecan dolu olaylar yaşandı.Sansa Stark'ın Jon Snow ile buluşmasının ardından Snow'un yeni hedefi Ramsay oldu. Ve Kuzey'de savaş başladı.

Game of Thrones 6. sezon 5. bölümü haberimizden izleyebilirsiniz. Game of Thrones 6. sezon 5. bölümü ile Pazartesi günü yayınlanacak. Dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde yine heyecan dolu olaylar yaşanacak. Jon Snow, yeni lider Ramsay ile savaşacak. Peki 5. bölümde Sansa ve Petyr Baelish yüzleşmesi ne gibi bir sonuç doğuracak. Baelish, Kuzey için Jon Snow ile ittifak yapacak mı? Daenerys'i bundan sonraki adımı ne olacak? İşte merak ettiğiniz detaylar ile Game of Thrones 6. sezon 5. bölümü...

İşte Game Of Thrones (Taht oyunları) 6. Sezon 6. bölüm fragmanı sizlerle..

Game Of Thrones 6. Sezon 5. Bölüm HODOR'un akıbeti belli oldu!  İşte o muhteşem sahne! 

GAME OF THRONES 6. SEZON 5. BÖLÜM DE NELER OLDU?

Theon Grejoy ise Sansa ile Ramsay'in elinden kaçtıktan sonra kendi yurduna Demir Adalar'a dönmek için yola çıktı. Demir Adalar'da ise kendisini kötü bir sürpriz beklemektedir. Babasının amcası tarafından öldürülmesinden sonra kardeşi ile yüzleşecek olan Theon Grejoy'u neler bekleyeceğini ise Game Of Thrones yeni bölüm fragmanı çıktıktan sonra öğrenmek mümkün olacak. Jorah Marmont ise Khaleesi'yi kurtarmak için planlar yaparken Tyrion Lannister ve Lord Varys Meereen'in yönetiminde etkili olmaya başladı. Önceki bölümde anneleri Khaleesi'yi bile yanlarına zor yaklaştıran ejderhaların Tyrion Lannister'e olan daha sakin tavırları Tyrion hakkında Tywin Lannister'ın oğlu olmadığı iddalarını daha da güçlendirdi. Targeryan olduğu düşünülen Tyrion'un yeni bölümde şehrin yönetiminde daha da etkili olacağı düşünülüyor. Dizide en çok dikkat çekici kısım bu olurken Tyrion Lannister Khaleesi’nin bulunması için ejderhaların kullanılması gerektiğini düşündüğü için öncelikle ejderhaların zincirlerinin çözülmesi gerektiğinin söyledi ve ejderhaların tutulduğu mahzene inerek onların zincirlerini çözdü. Margaery Tyrell ise hala mahzen de tutsak edilmeye devam ediliyor, Kral Tommen onu kurtarmak için çabalasa da günahlarını kabul edip af dilemeden çıkarılmayacağı kesin bir şekilde söylendi.

 

Galaxy’s Edge dergisine konuşan RR Martin şunları söylüyor:

"Bir yazar, hatta fantazi yazarının görevi gerçeği söylemektir ve Game of Thrones'ta da dediğimiz gibi herkes ölmeli. Özellikle de Game of Thrones'ta olduğu şekilde savaş gibi bir ana konu çevresinde yazıyorsanız. "

"Yoksa bu okuyucuyu aldatmak olur. Gerçek hayat öyle yürümüyor. Savaşa giriyorlar, en iyi arkadaşları ölüyor veya korkunç şekilde yaralanıyor. Ayaklarını kaybediyorlar ve ölüm beklenmedik bir anda geliyor."

Yönetmen hepimizin bir gün öleceğini ve ölümsüzlük diye bir şey olmadığını açıklamaya şu sözlerle devam ediyor:
"Ölümü de işin içine dahil etmeniz gerektiğini kavradığınızda, ölüm konusunda dürüst olmalı ve ölümün her an gelebileceğini gösterebilmelisiniz. Şirin bir çocuksunuz diye, kahramanın en iyi arkadaşınız diye veya kahramansınız diye sonsuza kadar yaşamayacaksınız. Bazen kahraman ölür, en azından benim kitaplarımda öyle."

Martin karakterleri öldürmenin yer yer zor olduğunu da itiraf ediyor:

"Tüm karakterlerimi çok seviyorum o yüzden onları öldürmek zor, ama yapılması gerekenin bu olduğunu biliyorum. Onları ben öldürüyorum diye görmüyorum. Diğer karakterler öldürüyor diye bakıyorum ve sorumluluğu üzerimden atıyorum."