Geçen hafta Kısmetse Olur'da kim elendi? Haftanın finalinde zarftan çıkan sonuç sevindirdi

Geçen hafta Kısmetse Olur'da kim elendi? Haftanın finalinde zarftan çıkan sonuç sevindirdi

Kısmetse Olur haftanın finali 22 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelirken evde Adnan ve diğer yarışmacılar arasında önemli tartışmalar yaşandı. Bir süredir diğer adaylarla kavgalı olan Adnan eleme stresinin yaşandığı gecede Akın ve Melis ile kavga etti. Melis'in sözlerinin ve Akın'ın bağırmasının damga vurduğu Kısmetse Olur'da elenen isim için bekleyen yarışmacılar zarftan çıkan sonuç ile sevindi.

"Kısmetse Olur kim elendi?" sorusu gece saatlerinde yapılan özel bölümde Seda Akgül'ün siyaf zarfı açmasının ardından yanıtlandı. Akın'ın Adnan ve Didem'e sarılarak beklediği sonuçta zarftan "Eleme yok" notu çıktı. Seda Akgül, Kısmetse Olur'da bu hafta eleme olmayacağını ifade ederek Akın'a "İstediğin olmadı Akın ama olsun, geçmiş olsun" diyerek evdeki adaylarla vedalaştı.


ÇARŞAMBA FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ...Adnan'ın başına gelenler evde yalnız kalmaya başlayacağını gösterdi. Öte yandan evde herkesin sürekli değiştiğini ifade eden Akın kendisinin de değişebileceğini dile getirecek. Programınyeni bölüm fragmanına göre programda tartışmaya devam eden yarışmacılar kavganın ardından stresli eleme gecesindeki sonucu bekleyecek. 22 Nisan 2017 Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı


411. SON BÖLÜM İZLE


EMRE TUĞÇE’YE SİNİRLENİYOR


Evden gelen diğer tepkilere rağmen ilişkileri düzenli bir şekilde yaşamaya devam eden Tuğçe ve Akın’a bu kez nazar değecek. Tuğçe’ye sinirlenen Akın, “Şu an bu evde olmak istemiyorum çekip gitsem giderim yani o derece” diyecek.


MELİS: NEDEN BÜTÜN DOSTLARIN SENİ TERK EDİYOR


Adnan’ın artık kendisinin arkadaşı olmadığının altını çizen Melis,  Didem ve Adnan’ın birincilik elde edebilmek adına herkesi kullandığını iddia edecek. Emre gelmeden önce evin popüler damat adayının Adnan olduğunu ifade eden Melis, Emre’nin programa geri dönmesiyle birlikte bu durumun değiştiğini öne sürdü. Bütün eski dostlarının Adnan’ı terk ettiğini ifade eden Melis, Adnan’a yönelerek “Bunun nedenini hiç düşündün mü? Semih’le hiç konuştun mu?” diye soracak.


AKIN: HERKES DEĞİŞİYOR


Evdeki gergin hava Akın ve çevresindekileri de etkilemeye devam ederken oldukça sinirlenen damat adayı “Burada herkes 3 günde 5 günde değişiyor ben de değiştim” diyerek isyan edecek. Üzerine gelinmesinden rahatsız olan Akın, evde yaşananlara tepkisini bağırarak gösterecek.


ADNAN: DOSTLUKTAN VURDUNUZ


Melis ve Emre’den peş peşe gelen tepkilerin ardından büyük bir şok yaşayan Adnan ise “Birincilikten vurdunuz, dostluktan vurdunuz, bu adamın dostluğu güvenilmez dediniz” diyecek. Adnan’ın açıklamaların ardından evdeki tansiyon daha da yükselirken Emre, Adnan’a yönelerek “Ne zararımı gördün benim burada” diye bağıracak.


KISMETSE OLUR’DA GEÇEN HAFTA KİM GİTTİ?


“Evde kim elendi?” sorusu 15 Nisan'da yanıt bulurken gece saatlerinde yapılan açıklamada 2 yarışmacının birden evden gönderileceği ifade edildi. Seda Akgül "Her iki aday da eleniyor" açıklamasını yapınca Yağmur ve Kemal evden giden isimler oldu. Adnan, Onur’un söylediği bazı sözleri ters bulduğunu açıklayarak damat adayından böyle bir şeyi beklemediğini ifade etti. 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS