Geleceğin Starı yarışmasında ilk hafta kim elendi?

Geleceğin Starı yarışmasında ilk hafta kim elendi?

Geleceğin Starı yarışmacıları arasında yapılan oylamalar sonrasında programa veda eden ilk isimler ortaya çıkmıştı. Yeni sezonda yayıncı kuruluş ile aynı ekranda olacak bir dizide yer alabilmek için yarışan adaylar bu hafta farklı performanslarla TV izleyicisiyle buluşacak. İşte Geleceğin Starı yarışması ile ilgili detaylar…

Geleceğin Starı jüri üyeleri bu hafta da verecekleri puanlarla sahnede performanslarını sergileyen adayları oylayacak. Oyuncu koçlarının Ferit Aktuğ, Bülent Emrah Parlak, Gülhan Tekin ve Beste Bereket olduğu programda jüri üyeleri ise Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak olarak duyuruldu. Programın kazananları gelecek sezon Star TV ekranlarında yer alan bir dizide oynamaya hak kazanacak.

SON BÖLÜMDE GELECEĞİN STARI’NDA KİM ELENDİ?

Geçen hafta ilk bölümüyle ekrana gelen yarışmanın ilk elenen isimleri İpek Özcan ve Melis Sarı oldu. Elenen isimlerin yerine her hafta iki adayın katılacağı yarışmada heyecan devam ediyor. Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın jüri koltuğunda oturduğu yarışmada, oyunculuk hayali kuran 16 yarışmacı her hafta tüm hünerlerini sergiliyor.

GELECEĞİN STARI JÜRİ ÜYELERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Müjde Uzman’ın sunuculuğunu yaptığı yarışmanın oyuncu koçluğunu; Ferit Aktuğ, Bülent Emrah Parlak, Gülhan Tekin ve Beste Bereket üstleniyor. Büyük ödülün, yeni sezonda Star ekranında yayınlanan dizinin kadrosunda yer almak olan yarışmanın çekimleri Zorlu Performans Sanatları’nda devam ediyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS