Günlük Burç Yorumları 11 Nisan Pazartesi Burcunuz Ne Diyor ?

Günlük Burç Yorumları 11 Nisan Pazartesi Burcunuz Ne Diyor ?

Burcunuz Ne Diyor ? 11 Nisan Günlük Burç Yorumları. Günlük burç yorumlarınız uzman astrolog Dinçer Güner tarafından yorumlanan 12 burca ait tavsiyeler, öneriler haberimizde. Ünlü astrologlar Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı'dan burçlarınız hakkında müthiş tüyolar. Gün gün sizler için hazırlamış olduğumuz güncel olarak derlenerek sevgili okurlarımıza sunulan günlük burç yorumları ile yine karşınızdayız. En yeni ve gücel bilgileri sizlere aktarmaya devam ederken. Bir yandan da astroloji gündemini de sizlere bildirme çabası içindeyiz. İşte 11 Nisan ayı burç yorumu ve detayları. Peki burcunuz size neler fısıldıyor? İşte 11 Nisan 2016 Günlük burç yorumları...Günlük Burç Yorumları 11 Nisan 2016 Pazartesi günü içinde alacağınız kararlarda burç yorumları size yardımcı olabilir. Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte 1 Nisan 2016 Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları..

Burcunuz Ne Diyor ? 11 Nisan Günlük Burç Yorumları. Günlük burç yorumlarınız uzman astrolog Dinçer Güner tarafından yorumlanan 12 burca ait tavsiyeler, öneriler haberimizde. Ünlü astrologlar Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı'dan burçlarınız hakkında müthiş tüyolar. Gün gün sizler için hazırlamış olduğumuz güncel olarak derlenerek sevgili okurlarımıza sunulan günlük burç yorumları ile yine karşınızdayız. En yeni ve gücel bilgileri sizlere aktarmaya devam ederken. Bir yandan da astroloji gündemini de sizlere bildirme çabası içindeyiz. İşte 11 Nisan ayı burç yorumu ve detayları.Peki burcunuz size neler fısıldıyor? İşte 11 Nisan 2016 Günlük burç yorumları...Günlük Burç Yorumları 11 Nisan 2016 Pazartesi günü içinde alacağınız kararlarda burç yorumları size yardımcı olabilir. Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte 1 Nisan 2016 Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları.. 


KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)
Hayatınızdaki sorunlar azalmaya başladıkça daha iyi günler yaşamaya başlıyorsunuz.Bu sizin ilişkilerinizede yansımaya başlıyor.Arkadaşlarınız ve ailenizle diyaloğunuz güzel gidiyor.İş hayatınızdaki rutin ve huzurlu seyreden akış da bozulmadan devam ediyor.Eski huzurlu günlerinize dönmeyi hakkediyorsunuz.
BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)
Sayın boğa şansınız konusunda verdiğimiz uyarıyı bir süre dikkate almalısınız.Siz pek dinleyip birkaç deneme yaptınız ve ıskaladığınızı gördünüz.Evet fırsatları değerlendirmeyi çok istiyorsunuz fakat siz de çok iyi biliyorsunuz bazen şansınız kapanır ve daha da büyük kayıplar verebilrsiniz.Yineliyoruz biraz dikkat edin.
İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 22 Haziran)
Yavaş yavaş bulmaya başladığınız iç huzur sizi tamamen sarmış durumda.Çevrenizdekiler de sizin mutlu olduğunuzun farkında.Bu günlerde maddi anlamda olumlu şeyler de yaşayabilirsiniz,o yüzden fırsatı gördüğünüzde risk almanız iyi olacaktır.Sorunlarınıza daha küçük bakmak işe yaramışa benziyor.
YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 22 Temmuz)
Sağlığınızla ilgili yaşadığınız sorunları çok büyütmemeniz iyi bir tercih oldu ve sizi yıpratmayan bir süreç yaşıyorsunuz.Duvarlarınızı yıkma konusunda verdiğimiz öneriyi düşündünüz ve haklı olduğunu düşüyorsunuz.Bu hafta o duvarları yok etmeye başlayacaksınız ve insanlarla daha güzel anlar yaşadığınızın farkına varacaksınız.
ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Gergin bir ruh hali ile başladığınız bir gün olacak.Arkadaşlarınızla yaşadığınız sıkıntıların sizi etkilmesi bu ruh haline dönmenize neden oldu.İşinize pek odaklanamayacaksınız,günü bitmesini ve eve gelmeyi isteyeceksiniz.Akşam eve geldiğinizde daha iyi hissedeceğiniz doğru ama bir süre o gerginliğin devam etmesi mümkün.
BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)
Detayların içinde boğulduğunuzu hissediyoruz.Küçücük sorunları bile hayati meseleler haline getirip başınızı ağrıtmasına sebep oluyorsunuz.Hafta sizin için küçük sorunlarnızı dağ haline getirmeniz nedeniyle biraz zor geçecek.Aşamayacağınız düşüyorsunuz ve bu konuda haklısınız.Yaklaşımını değiştirmezseniz hiç aşamaycaksınız.
TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)
Sayın terazi kafanızda uzun süredir tartıp biçtiğiniz bir konu var ve karar verme konusunda vaktinizde azalmaya başladı.Ama tabi o kararsız karakterinizle bunun üstesinden gelmek zor oluyor.Biz size güzel bir öneri sunalım.Arkadaşlarınıza danışmak harika olacaktır sizin için.Kafanızdaki soru işaretlerini inanın onlar cevaplayabilir.
AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 21 Kasım)
Ailenizle yaşadığınız konularda empati yapmanız işe yaramışa benziyor.Daha bir huzurlusunuz bugün onlarla ve en doğrusunu yaptığınıza emin olabilirsiniz.Maddi olarak rahatlayacağınız günler geliyor.Ayrıca sağlık anlamında gerçekten sağlamsınız.Bu güzel günlerin tadını çıkarmak kalıyor size.
YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Kasım - 21 Aralık)
Her zaman yüksek enerji ile yaşayan birisi oldunuz fakat son zamanlarda küçücük şeylerde bile modunuz düzmeye başladı.Kırılgan bir yapınız son zamanlarda daha da arttı.Bunun nedeni de yalnızlığınız.insanlardan kendinizi biraz soyutladınız ve yalnız kaldınız.Şimdi de kırılgan, sıkılgan biri oldunuz.Acilen yalnızlığınızı bırakmalısınız.
OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 21 Ocak)
Haftanız geçen haftaya nazaran daha parlak görünüyor.Bunun nedeni özgüven konusunda verdiğimiz öneriler olabilir.O konuda daha da üstelemeye başlayın çünkü sizi siz yapan özelliğinizi kaybederseniz huzursuz günler yaşamanız doğal oluyor.Bu değişimi iş hayatınızda da biraz sorumluluk alarak pekiştirebilirsiniz.
KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Ocak - 19 Şubat)
Bugün o çalkantılı aşka hayatınızda hiçbir değişim göremiyoruz.Hala sizi bunaltan ve karışı bir süreç içersindesiniz.Önerimizi dinlemediğinizi görebiliyoruz fakat hayatınız daha fazla etkilenmden bu sorunu çözmelisiniz.İş hayatınızda zorluklar yaşayacağınız bir hafta hatırlatalım,kafanızı mümkün olduğunca boşaltmaya çalışın.
BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)
Uzun zamandır kalbiniz boş.Ve sizde bazen birine aşık olduğunuz o eski günleri özlediğinizi farkediyorsunuz.Arkadaşlarınız ve ailenizle çok güzel bir iletişiminiz var fakat aşkın size verdiklerini de özlemektesiniz.O zaman size iyi bir haber verelim.Yakın zamanda suratında gülücükler midesinde kelebekler uçuşan bir balık görebiliriz.Sadece etrafınıza dikkatli bakın.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS