Mustafa, Hayat Sırları 3. bölümde Mustafa rahatsızlık geçirdi

  1. Ajanda
Mustafa, Hayat Sırları 3. bölümde Mustafa rahatsızlık geçirdi
Mustafa, Hayat Sırları 3. bölümde Mustafa rahatsızlık geçirdi

Sevilen dizi Hayat Sırları yeni bölüm fragmanını merak konusu yaparken son bölüme Şirin'in kırdığı potlar damga vurdu. Kuzgun ailesini binadan atarak Seher’den kurtulabileceğini düşünen Ayşen’in planında başarılı olmayacağı ise gelecek bölümde ortaya çıkacak. İşte Hayat Sırları’nda 15 Kasım Çarşamba günü yayınlanan bölümde yaşanacakların tamamı…

Hayat Sırları son bölümde  Tekgöz'ün İnci'yi ziyareti istenmedik olayların yaşanmasına neden olmuştu. Ekim ayının sonunda yayın hayatına başlayan dizi total sonuçlarda ve AB sonuçlarında başarılı sıralamalar elde ederken gelecek bölümlerde yaşanacaklar da merak konusu olmuştu. İşte Hayat Sırları’nda bu hafta yaşanacakların tamamı... Gelecek bölümün tanıtım videosunun ise cumartesi günü yayınlanması bekleniyor.

SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

HAYAT SIRLARI OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Şirin’i daha yakından tanımak için planlar yapan Hakan yardımcısını yanına çağırarak bir asistana ihtiyacı olduğunu belirtecek. Kimin işe alınacağı konusunda araştırmalar yapacağını ifade eden yardımcısına Şirin Kuzgun’u öneren Hakan bu şekilde Kuzgun ailesinin daha yakından tanıyabileceğini düşünecek. Öte yandan Burak ve Seher’in yıllar sonra karşılaşmasında duygusal anlar yaşanacak. Seher’in hüzünlü olmasına karşılık ona yakın davranmaya çalışan Burak eski arkadaşının derdini çözmeye çalışacak. Tekgöz’ün yıllar sonra İnci Kuzgun’un karşısına çıkması ise İnci’yi oldukça şaşırtacak. “Görüyorum ki yıllar sana yaramış” diyen Tekgöz, İnci’yi tedirgin edecek.

HAYAT SIRLARI DİZİSİ 3. BÖLÜM ÖZETİ

Yayıncı kuruluştan gelecek bölümle ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde; Ayşen, Kuzgun‘ları binadan atma tehdidi ile Seher’den sonsuza kadar kurtulmayı hedeflemektedir. Seher kızını bulmak için gittiği Adana’da karşısında Burak’ı bulur.

Kendisini terk eden babanın Mustafa Kuzgun olduğunu öğrenen Hakan, intikam için Şirin ile ilgili bir plan yapar. Hakan başına nasıl bir bela aldığını henüz bilmemektedir. Tekgöz’ün Kuzgunlar’dan istediği bir şey vardır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS