Hayat Sırları 7. bölüm fragmanı ne zaman ekranda olacak?

Hayat Sırları 7. bölüm fragmanı ne zaman ekranda olacak?

Hayat Sırları yeni bölüm fragmanı 6 Aralık'taki son bölümün ardından heyecanla beklenmeye başlandı. Her Çarşamba takipçilerinin karşısına çıkan dizide bu hafta İnci’nin kıskançlık krizi yaşayacağı ortaya çıktı. Ayşen’in Mustafa’ya hediyeler göndermesini kıskanan İnci, Hayat Sırları 6. bölümde Mustafa’yı ve çocuklarına Ayşen’e karşı uyaracak.

Hayat Sırları son bölümde İnci ve Ayşen arasındaki gerginlik dikkatlerden kaçmadı. Meydana gelen olaylardan habersiz olan Mustafa ise işini geliştirmek için çabalamaya devam etmişti. İşte Hayat Sırları’nda bu hafta yaşanacaklar ve 6 Aralık Çarşamba günü yayınlanan bölümün tanıtım videosu…

Gelecek bölümün tanıtım videosunun ise pazar günü yayınlanması bekleniyor.

HAYAT SIRLARI DİZİSİ 6. BÖLÜM ÖZETİ

Yayıncı kuruluşun yeni bölümle ilgili yaptığı açıklama ise şu şekilde; Hakan, Mustafa Kuzgun’un kapısına dayanır ve “sen benim babamsın” der. Mustafa, Hakan’la yüzleşirken Kemal de İsmet’in parayı almaya gelemeden vurulduğunu İnci’ye anlatır. İnci, Mustafa’nın silahı olduğunu görünce İsmet’i kocası vurdu zanneder. Oysa Mustafa oğlunu takip etmiş ve İsmet’i vuranı hayal meyal görmüştür. Kocasının hareketlerinden şüphelenen İnci, Zafer’e takip ettirir.

Kemal, Banu’dan aldığı borç parayı götürüp kızın babasına iade eder. Banu, her gün biraz daha aşık olduğu Kemal’e açılmayı bir türlü beceremez. Bu arada Kemal, kafede tanıştığı Tuba’dan çok etkilenmiştir. Kemal’in Burak’tan yeni ayrılan Tuba’ya olan ilgisi Banu’yu fena yaralar. Mustafa ile yüzleşen Hakan çok üzgün bir şekilde evine gider. Annesinden olanları saklamaya devam edecektir. Ertesi gün Hakan, Mustafa’nın onunla ilgili gerçeği ailesinden sakladığını öğrenir ve Mustafa’ya karşı daha çok bilenir. Hakan giderek bozulan ruh hali sonunda ona son adımı da attırır.

HAYAT SIRLARI OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Burak, İstanbul sokaklarında dolaşarak geçmişi anmaya ve Seher’e olan aşkının sağlamasını yapmaya devam eder. Burak, annesiyle arasını düzeltmek ve boşanma sürecine destek olmak için bir adım atar. Akşam yemeğine gider. Ancak Ayşen oğluna kötü bir sürprizi vardır. Artık taşıdığı yükten ve sırdan çok yorulan Seher kayıp kızıyla ilgili büyük bir ipucuna ulaşır. Ancak Seher artık yalnız değildir. Gerçekleri öğrenen Kemal ona bu süreçte destek olacaktır. Seher’i evden almaya gelen Burak, annesini mahallede görür ve binaları satın aldığını öğrenir. Ayşen, Kuzgun Ailesi’ni huzursuz etmek için Zafer’i kullanmaya, Mustafa’ya da iyi davranmaya devam eder. Melek, kocasını Ayşen’den kıskanmaya başlamıştır. Ortalığı karıştırmaya doymayan Ayşen sayesinde Kuzgun Ailesi, kızları Seher’in Burak’la geçmişte ilişkisi olduğunu öğrenirler.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS