3. yeni bölüm fragmanı İki Yalancı'nın son bölümünün ardından neden yayınlanmadı?

  1. Ajanda
3. yeni bölüm fragmanı İki Yalancı'nın son bölümünün ardından neden yayınlanmadı?
3. yeni bölüm fragmanı İki Yalancı'nın son bölümünün ardından neden yayınlanmadı?

İki Yalancı yeni bölüm fragmanı Serkan ve Duygu'nun yakınlaşması sonrası merak konusu olurken Duygu maddi durumunun ortaya çıkması halinde Serkan'ın kendisini terk edeceğini düşünmeye başlayacak. Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan başarılı dizide Burcu ise kendisine ilgi duyan Cenk ve Naci arasında kalacak. İşte, İki Yalancı'da 17 Temmuz'da ekrana gelen bölümde yaşanan olaylar ve Duygu'nun içerisine düştüğü durum...

İki Yalancı son bölümde Serkan, Duygu'ya hazırladığı sürpriz ile genç kızı etkilemeyi başarırken yat gezisi sonrasında oldukça yakınlaşan ikili birbirlerine karşı itiraflarda bulunacak. Duygu yaşadığı problemleri Serkan ile birlikte aşmayı planlarken yine maddi durumunun ortaya çıkması halinde Serkan'ın kendisini terk edeceğinden endişelenecek. İki Yalancı'nın yeni bölüm fragmanının ise cuma günü yayınlanması bekleniyor.

İKİ YALANCI 2. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Burcu’nun Naci ve Cenk ile ilgili düşüncelerini açıklamasının ardından oldukça karışık bir durumun ortaya çıkacağı anlaşıldı. Hem Naci’den hem de Cenk’ten etkilendiğini belirten Burcu her ikisinin de farklı özelliklerinin kendisini etkilediğini belirtecek. Burcu’yu sahiplenebilmek için birbirleri ile mücadele içerisine giren ikili türlü oyunlar yaparak genç kızı kendilerine aşık etmeye çalışacaklar. Serkan ise Duygu’yu ilk kez tekneye bindirecek ve denizde açılan ikili romantik dakikalar yaşayacak. Serkan ve Duygu’nun yakınlaşmasının ardından genç kız gerçek maddi durumunun ortaya çıkması durumunda Serkan’ın kendisini terk edeceğini düşünecek. Öte yandan Serkan, Naci ve Cenk kaçak olarak kullandıkları mekanın sahibinin eve geri dönmesiyle birlikte büyük panik yaşayacak. Onları saklamak için çaba sarf eden Naci ise ortaya eğlenceli görüntülerin çıkmasına neden olacak.

İKİ YALANCI’NIN KONUSU NE?

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan sevilen dizide zengin bir eş bulmak için tatil yöresine giden iki farklı arkadaş grubu karşı karşıya gelecek. Her iki grubun da maddi durumlarının yetersiz olduğundan habersiz birbirlerini etkilemeye çalışan gruplar sonunda amaçlarına ulaşacak. Duygu ve Serkan’ın birbirlerine bağlılıklarının artmasıyla birlikte yaşadıkları olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacak. Sevilen dizide yaşanacak diğer gelişmeler ise dizinin gelecek bölümlerinde ortaya çıkacak.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Description $}
{$ item.Title $}
{$ item.Description $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS