İkizler Memo - Can 7. bölüm fragmanı: Onur, Melek'e aşık mı olacak?

İkizler Memo - Can 7. bölüm fragmanı: Onur, Melek'e aşık mı olacak?

İkizler Memo Can yeni bölüm fragmanı bu hafta sevilen dizide neler olacağını gösterdi. Onur ve Melek aşkının damga vuracağı yeni haftada sıra dışı gelişmeler yaşanmaya devam edecek. İşte İkizler Memo Can 7. bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölüme ilişkin detaylar...

İkizler Memo - Can yeni bölümde işler karışıyor! Bir yandan Onur ve Melek aşkı başlarken, diğer yanda Memo ve Can'ı bu durumdan dolayı zor günler bekliyor!


Onur, Melek ve Osman'ı yemeğe davet eder. Melek, bu yemek için çok özenir. İçten içe Onur'dan hoşlanmaktadır ancak bu durumu kafasında imkansız hale getirir. Ancak durumlar onun tahmininden çok daha ötede gerçekleşmeye başlar. Onur'un Melek'e olan ilgisi bu yemekten sonra daha da artar. İkili arasındaki etkileşim dikkat çeker. Ancak Melek ve Osman'ın malikanede davetli olduğu bu yemek kötü bir haberle bölünür.


Melek ve Onur’un ilişkisi ikizlerin okullarında da eğlence konusu olur. Ancak Onur Melek’ten vazgeçmemeye kararlıdır. Onur, Melek’i bir kuğuya dönüştürmeye çalışmaktadır. Sibel ise enselerinde intikam için gün sayar. Melek'in temizlik yaptığını öğrenen Sibel, onu tuzağa düşürmek için harekete geçer. Peki Sibel'in intikam oyunu nasıl sonlanacak? Onur, Melek'e yaklaşan bu tehlikenin önüne geçebilecek midir?Öte yandan Osman, Yaren’i görebilmek için kadın kılığına girer. Ancak Mahmut eve gelince işler karışır. Memo ise Karadul Neriman'a yazdığı aşk mektuplarıyla ortalığın iyice karışmasına sebep olur. Neriman, Mahmut'u hedef alır!


İkizler Memo - Can  yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS